انتخابات ریاست جمهوری
1390/04/07 15:22:29
سرویس فرهنگی
مسئول واحد گزارشات دولتی مرکز اسناد کتابخانه مجلس خبر داد:

افزایش 350 رکورد جدید به منابع گزارش‌های دولتی کتابخانه مجلس

مسئول واحد گزارشات دولتی مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی از افزوده شدن ۳۵۰ رکورد جدید به منابع سازماندهی شده این مرکز خبر داد.
افزایش 350 رکورد جدید به منابع گزارش‌های دولتی کتابخانه مجلس مسئول واحد گزارشات دولتی مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی از افزوده شدن 350 رکورد جدید به منابع سازماندهی شده این مرکز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3339.jpg افزایش,350,رکورد,جدید,به,منابع,گزارش‌های,دولتی,کتابخانه,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، به نقل از کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس، "زهرا غلامحسین‌ پور" با اعلام این خبر گفت: در این بخش گزارش‌های سازمانها، نهادها و ارگانهای مختلف دولتی نگهداری و سازماندهی می‌شود که در طول یک ماه گذشته حدود 350 گزارش جدید به منابع آن اضافه نمودیم، که تعدادی از آنها گزارش‌های ارسالی سازمانها و مرکز دولتی و تعدادی هم شامل گزارش‌های خریداری شده توسط مرکز اسناد کتابخانه مجلس است.

غلامحسین‌پور بخش گزارش‌های دولتی را یکی از بخشهای مهم کتابخانه مجلس قلمداد کرد که روزانه پاسخگوی تعداد زیادی از محقّقان و پژوهشگران است و تصریح نمود که حتی در مدت زمان جابجایی این بخش از ساختمان اصلی به ضلع شرقی کتابخانه خدمات‌رسانر  به مراجعین محترم ادامه داشته و قطع نشده است.

این مسئول در پایان افزود: طبق تصمیمات اتخاذ شده برای این واحد و با توجه به مکاتباتی که با استانداری‌ها، سازمانها، وزارتخانه‌ها و سایر مراکز دولتی انجام می‌دهیم امیدواریم شاهد سرازیرشدن تعداد زیادی از گزارش‌ها ارسالی به این مرکز باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet