آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در مخالفت با طرح ریاضت اقتصادی برگزار می شود

تحصن مردم یونان در مقابل پارلمان

سرویس سیاسی
مردم خشمگین یونان در حالی تحصن 48 ساعته خود را آغاز کردند که امروز چهارشنبه بسته ریاضت اقتصادی به رای نمایندگان پارلمان گذاشته خواهد شد.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 09:28
تحصن مردم یونان در مقابل پارلمان مردم خشمگین یونان در حالی تحصن 48 ساعته خود را آغاز کردند که امروز چهارشنبه بسته ریاضت اقتصادی به رای نمایندگان پارلمان گذاشته خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/7484.jpg تحصن,مردم,یونان,در,مقابل,پارلمان Icana
به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز، هزاران نفر از مردم یونان با تعطیل کردن مشاغل خود در آستانه برگزاری جلسه رای گیری بسته ریاضت اقتصادی در پارلمان، تحصن 48 ساعته ای را در مقابل پارلمان این کشور آغاز کردند تا انتقاد صریح خود را نسبت به سیاست های اقتصادی دولت اعلام کنند.
این تجمعات که به درخواست دو اتحادیه بزرگ کارگری در یونان برگزار و ساماندهی می شود دومین تجمعات هزاران نفری مردم یونان در ماه گذشته و چهارمین آن طی یک سال گذشته است.
دولت یونان در حالی روز جمعه گذشته جزئیات بسته ریاضت اقتصادی را برای بررسی به کمیته مالی پارلمان این کشور ارائه کرد که برای دریافت وام ۱۷ میلیارد دلاری از اتحادیه اروپا و صندوق بین المللی پول باید این بسته را به تصویب پارلمان برساند.
این  بسته اقدامات ریاضت اقتصادی کوتاه مدت به ارزش ۳۹ میلیارد دلار است.
 بحران بدهی و کسری بودجه طی دو سال اخیر، مردم و دولت یونان را با مشکلات بسیاری مواجه کرده و باعث افت ارزش یورو در بازارهای مالی شده است.   
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000