آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در کمیسیون حقوقی وقضائی صورت گرفت:

اصلاح ایرادهای شورای نگهبان به برخی مواد لایحه مجازات اسلامی

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه تجارت و ادامه رسیدگی به برخی مواد اعاده شده لایحه مجازات اسلامی از سوی شورای نگهبان در این کمیسیون خبر داد.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 09:16
اصلاح ایرادهای شورای نگهبان به برخی مواد لایحه مجازات اسلامی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه تجارت و ادامه رسیدگی به برخی مواد اعاده شده لایحه مجازات اسلامی از سوی شورای نگهبان در این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/967.jpg اصلاح,ایرادهای,شورای,نگهبان,به,برخی,مواد,لایحه,مجازات,اسلامی Icana

"خلیل حیات مقدم "در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: در جلسه دیروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ماده 512 لایحه مجازات اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم بندرماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: درماده 512 از لایحه مجازات اسلامی اعاده شده از شورای نگهبان مواد مربوط به دیه و مجازات کیفری تعیین تکلیف شد و ایرادهای آن رفع شد.

وی خاطرنشان کرد: شورای نگهبان معقتد بود  برخی مجازات ها در ماده 512 لایحه مجازات اسلامی به صورت دیه باشد بقیه جرائم هم از طریق دادخواست و روند قضایی مورد پیگیری قرار گیرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یادآورشد: ادامه رسیدگی به ایرادهای شورای نگهبان در خصوص لایحه مجازات اسلامی در دستور جلسه های بعدی کمیسیون قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لایحه تجارت در باب ورشکستگی در کارگروه تخصصی حقوق خصوصی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کمیسیون برای بررسی بیشتر پس از تعطیلات به صورت ویژه لایحه را مورد بررسی قرار دهد.
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000