عید سعید غدیرخم
1390/04/07 17:28:52
سرویس کمیسیون ها
با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران در کمیسیون عمران؛

طرح تفصیلی جدید شهر تهران بررسی شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست عصر امروز خودبا حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران طرح تفصیلی جدید شهر تهران را بررسی کردند، گفت: اعضا در این نشست گزارش شرکت آب و فاضلاب روستایی را بررسی کردند.
طرح تفصیلی جدید شهر تهران بررسی شد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست عصر امروز خودبا حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران طرح تفصیلی جدید شهر تهران را بررسی کردند، گفت: اعضا در این نشست گزارش شرکت آب و فاضلاب روستایی را بررسی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/5172.jpg طرح,تفصیلی,جدید,شهر,تهران,بررسی,شد Icana

"محمدرضا حسین‌نژاددوین" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: اعضای کمیسیون عمران مجلس در نشست عصر امروز (سه‌شنبه 7 تیر) با حضور معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران طرح تفصیلی جدید شهر تهران را بررسی کردند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست عصر امروز کمیسیون عمران دکتر معصومی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، به سئوال‌های اعضای کمیسیون عمران درباره طرح تفصیلی شهر جدید تهران پاسخ داد.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه، قرار بود وزیر نیرو برای پاسخ‌گویی به سئوال‌های نمایندگان در نشست عصر امروز کمیسیون عمران حاضر شود که این اتفاق رخ نداد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: اعضای این کمیسیون در نشست امروز گزارش شرکت آب و فاضلاب روستایی را بررسی کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet