شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علیزاده خبر داد:

بررسی فصل دوم طرح اصلاح قانون احزاب در جلسه امروز کمیسیون شوراها

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از بررسی فصل دوم طرح اصلاح قانون احزاب در جلسه امروز عصر این کمیسیون خبر داد.
سه‌شنبه 7 تیر 1390 ساعت 19:36
بررسی فصل دوم طرح اصلاح قانون احزاب در جلسه امروز کمیسیون شوراها عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از بررسی فصل دوم طرح اصلاح قانون احزاب در جلسه امروز عصر این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/971.jpg بررسی,فصل,دوم,طرح,اصلاح,قانون,احزاب,در,جلسه,امروز,کمیسیون,شوراها Icana

"رضا علیزاده" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز – 7 تیر ماه - کمیسیون شوراها و امور داخلی، گفت: در جلسه امروز و در ادامه طرح اصلاح قانون احزاب، فصل دوم این طرح با موضوع کمیسیون احزاب مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده ورزقان در مجلس افزود: در این باره و براساس تصمیم اعضای کمیسیون مقرر شد دو نفر از نمایندگان به عنوان اعضای کمیسیون احزاب از طرف مجلس معرفی شوند، همچنین پس از انجام بررسی­های لازم در زمینه تعیین رئیس کمیسیون احزاب، تصمیم بر این شد معاون سیاسی وزیر کشور و یا شخص وزیر کشور به عنوان رئیس کمیسیون احزاب انتخاب شوند.

علیزاده تشکیل جلسه کمیته امنیت داخلی را از دیگر دستور کارهای امروز کمیسیون متبوعش خواند و خاطر نشان کرد: در جلسه کمیته امنیت داخلی که امروز با حضور تعدادی از مسئولان سیاسی، امنیتی و اطلاعاتی بعضی از استان ها تشکیل شد گزارشی درباره موضوعات امنیتی تعدادی از استان­ها قرائت شد.

به گفته علیزاده کمیته امنیت داخلی قصد دارد با دعوت از مسئولان اطلاعاتی – امنیتی استان­ها موضوع تشکیل جلسه این کمیته را به طور فعال­تری پیگیری کند.  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000