شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس فراکسیون روحانیون با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن:

مسابقات دینی نقطه اتحاد همه مسلمین است

سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون روحانیون مجلس مسابقات بین‌المللی قرآن را نشانی از همبستگی و اتحاد بین مسلمانان جهان دانست و تاکید کرد: برگزاری مسابقات قرآن در شرایطی که برادران دینی ما درحال مبارزه و مقابله با رژیم‌های دیکتاتور منطقه هستند به تقویت روحیه آنها کمک خواهد کرد.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 10:31
مسابقات دینی نقطه اتحاد همه مسلمین است رئیس فراکسیون روحانیون مجلس مسابقات بین‌المللی قرآن را نشانی از همبستگی و اتحاد بین مسلمانان جهان دانست و تاکید کرد: برگزاری مسابقات قرآن در شرایطی که برادران دینی ما درحال مبارزه و مقابله با رژیم‌های دیکتاتور منطقه هستند به تقویت روحیه آنها کمک خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/1639.jpg مسابقات,دینی,نقطه,اتحاد,همه,مسلمین,است Icana

"محمد تقی رهبر" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با اشاره به آغاز به کار بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، برگزاری و شرکت در این مسابقات را جوابی قانع کننده به تبلیغات منفی دنیای استکبارعلیه جمهوری اسلامی دانست و گفت: با وجود موج شدید تبلیغات فرهنگی که از جانب وهابیون و دیگر فرقه‌های  انحرافی و ضد مذهبی علیه ما می‌شود برگزاری و شرکت در مسابقات بین‌المللی قرآن یک ضرورت است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی شرکت در مسابقات قرآن را نشان‌دهنده همبستگی و اتحاد بین  مسلمان جهان عنوان و تاکید کرد: برگزاری  مسابقات دینی به خصوص با محوریت قرآن که نقطه اتحاد همه مسلمین است، اختلاف بین مسلمانان را از بین می‌برد و وحدت مسلمانان را به بهترین شکل متجلی می‌سازد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی تمسک به قرآن را به هر شکلی و در قالب هر برنامه‌ای امری پسندیده دانست و افزود: مسابقات قران یکی از روش‌ها و شکل‌هایی است که مسلمانان الگوگیری از قران را در راس برنامه زندگی خود قرار می‌دهند و وحدت خود را به دنیا نشان می‌دهند.

رهبر تمسک به قرآن و تجلی وحدت مسلمانان را با توجه به تحولات منطقه ضروری خواند و افزود: مسلمانان منطقه که در حال تلاش برای پیروزی جنبش آزادی خواهانه خود هستند با دیدن وحدت متجلی شده در میان مسلمانان در راه و هدفی که دارند استوارتر و مقاوم‌تر می‌شوند.

بیست و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از هشتم تا سیزدهم تیرماه در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000