شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی در مخالفت با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی"

فرصت دهید کارشناسان، موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند

سرویس صحن
نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی" این لایحه را فاقد فوریت دانست و گفت: باید فرصت داد تا کارشناسان موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 10:29
فرصت دهید کارشناسان، موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های "صنعت و تجارت" و "کار و رفاه اجتماعی" این لایحه را فاقد فوریت دانست و گفت: باید فرصت داد تا کارشناسان موضوع ادغام را به خوبی بررسی کنند تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/2079.jpg فرصت,دهید,کارشناسان،,موضوع,ادغام,را,به,خوبی,بررسی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)،  "حسن نوروزی"  در جلسه علنی امروز چهارشنبه (8 تیر) مجلس شورای اسلامی به بیان مخالفت خود با لایحه وظایف و اختیارات وزارتخانه‌های صنعت و تجارت و کار و رفاه اجتماعی پرداخت و گفت: در ماده 53 برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه به منظور ادغام وزارتخانه‌ها و کوچک‌سازی دولت نزدیک به 2 سال زمان در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس افزود: آوردن این لایحه با قید دو فوریت و با چنین عجله جای سوال دارد و برای من پذیرفته شده نیست و اعتقاد دارم که این لایحه باید به صورت یک فوریت و با اعطای زمان کافی مورد بررسی قرار گیرد به نحوی که کارشناسان بتوانند به خوبی اعمال‌نظر کنند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در  ادامه اظهار کرد: زمانی که برای لایحه‌ای فوریت داده می‌شود، کمیسیون‌ها نمی‌توانند به خوبی موضوع را بررسی کنند و این روندی پسندیده نیست، در رابطه با ادغام وزارتخانه‌ها باید اجازه داده شود تا تمام کارشناسان نظر بدهند و رسانه‌ها نیز در این حوزه به فعالیت بپردازند.

وی با بیان این سوال که آیا برای ادغام وزارت بازرگانی و صنایع، کار کارشناسی مناسب صورت گرفته است؟ تصریح کرد: بحث بازرگانی و تجارت در حوزه داخلی و بین‌المللی دارای برنامه خاص است و بحث صنعت در شرایطی که تحت تحریم هستیم، می‌ترسم مشکل ایجاد کند و به دلیل ادغام وزارتخانه‌ها، کار هر وزارتخانه تحت شعاع قرار بگیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000