هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی مبارکه در نطق میان‌دستور:

مگر کارگرهای پروژه‌ای انسان نیستند؟

سرویس صحن
نماینده مردم مبارکه در مجلس، در نطق میان‌دستور خود در باره وضعیت نامناسب کارگران پروژه‌ای و موقت، خواهان پیگیری وضعیت آنها از سوی وزارت ادغامی کار، رفاه اجتماعی و تعاون شد و گفت: مگر کارگران پروژه‌ای انسان نیستند که به وضعیت آنان رسیدگی نمی‌شود.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 12:09
مگر کارگرهای پروژه‌ای انسان نیستند؟ نماینده مردم مبارکه در مجلس، در نطق میان‌دستور خود در باره وضعیت نامناسب کارگران پروژه‌ای و موقت، خواهان پیگیری وضعیت آنها از سوی وزارت ادغامی کار، رفاه اجتماعی و تعاون شد و گفت: مگر کارگران پروژه‌ای انسان نیستند که به وضعیت آنان رسیدگی نمی‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/6170.jpg مگر,کارگرهای,پروژه‌ای,انسان,نیستند؟ Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) "سیدعلی‌محمد موسوی مبارکه" در جلسه علنی امروز(چهارشنبه 8 تیر) در نطق میان‌دستور خود اظهار کرد: مقام معظم رهبری صبر همراه با بصیرت در برابر سختی‌ها را عامل حرکت رو به جلوی کشور در 30 سال گذشته می‌دانند و هر اقدامی برای زیر سئوال بردن آمار ارائه شده از سوی قوای سه‌گانه را ناشایست معرفی کرده‌اند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: مقام معظم رهبری همواره تأکید داشته‌اند که ملت ایران به دلیل اهداف والای خود که رسیدن به عدالت اسلامی است همواره با استکبار مبارزه کرده‌اند و به همین علتبا سختی‌هایی روبه‌رو شدند که همواره در برابر آنها ایستادگی کرده‌ است و اقتدار قوه قضائیه نیز تنها با تبیین ساختار مناسب ایجاد می‌شود.

موسوی مبارکه با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در باره این که زیر سئوال بردن زحمات و گزارش‌های رسمی نظام در سه قوه و سلب اعتماد عمومی کار نادرستی است، گفت: همان گونه که رهبری فرموده‌اند نباید اعتماد مردم را از بین برد؛ متهم بودن به معنای مجرم بودن نیست و هیچ کس حق ریختن آبروی مسلمان را ندارد.

عضو فراکسیون دانشگاهیان مجلس در باره سخنان مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر سال 88 تأکید کرد: رهبری رویه اسف‌بار رواج شایعات در فضای جامعه را نادرست می‌دانند و در باره اعتراف متهمان در دادگاه نیز فرموده بودند که اعتراف هر متهم در دادگاه شرعا حجت است، اما سخنان آنها در باره افراد دیگر حجت نیست و در این زمینه باید با قوانین قاطعانه عمل شود.

وی همچنین در باره مشکلات موجود در سطح جامعه یادآور شد: متأسفانه در بخش کارگری شاهد وجود مشکلات بسیاری هستیم؛ باید بدانیم که انسان‌ها در پیشگاه خداوند ارزش انسانی دارند و نباید به شغل آنها چندان توجه کرد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس تصریح کرد: از معاونت نیروی انسانی رئیس جمهوری می‌خواهیم که کمیته‌ای برای نظارت بر قراردادهای مستقیم کارگران تشکیل دهد؛ شنیده شده است که وزارت کار و امور اجتماعی سابق در باره اصلاح قانون کار پیشنهادهایی را در دست بررسی دارد؛ از نظر من بهتر است در درجه اول با خود کارگران و سازمان‌های مربوط به آنان مشورت شود.

موسوی مبارکه، خواهان بررسی مشکلات بازنشستگان و پرهیز از تبدیل شدن مشکلات این قشر به مشکلات اجتماعی شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000