ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/08 14:27:23
سرویس اجتماعی
حسنی:

گسترش ورزش در روستاها یک امر ضروری است

نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در دیدار با مسئول هیات ورزش روستایی و عشایری شهرستان گراش ضمن بررسی مشکلات هیات ورزش روستایی، ترویج و رشد و توسعه ورزش‌های بومی و محلی، پیگیری مشکلات و فرهنگ سازی ورزش در روستاها را مورد تاکید قرار داد.
گسترش ورزش در روستاها یک امر ضروری است نایب رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در دیدار با مسئول هیات ورزش روستایی و عشایری شهرستان گراش ضمن بررسی مشکلات هیات ورزش روستایی، ترویج و رشد و توسعه ورزش‌های بومی و محلی، پیگیری مشکلات و فرهنگ سازی ورزش در روستاها را مورد تاکید قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/6661.jpg گسترش,ورزش,در,روستاها,یک,امر,ضروری,است Icana

"علی اصغر حسنی" در گفت وگو با خانه ملت (www.icana.ir) خدمت رسانی به روستاها به ویژه در بخش ورزش را یکی از اصلی ترین وظایف مسئولان عنوان کرد و افزود: گسترش ورزش در روستاها و لزوم استفاده بهینه از اوقات فراغت جوانان و نوجوانان امر ضروری است .

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود کارهایی که انجام شده ولی هنوز هم مشکلاتی در ورزش شهرستان گراش وجود دارد که امیدواریم با پیگیری های که در آینده آنجام می‌شود مشکلات را تا می توانیم کاهش دهیم.

مسئول هیات روستایی و عشایری شهرستان گراش نیز اظهار داشت:مهمترین مشکلات ورزش روستاهای شهرستان گراش کمبود فضای ورزشی و تجهیزات است.  

حجت عابدی در دیدار با نماینده مجلس شورای اسلامی خواستار توجه و اختصاص اعتبار به ورزش روستایی و عشایری در شهرستان گراش شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet