هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

عضو کنگره آمریکا: مردم سوریه بشار اسد را دوست دارند

سرویس سیاسی
عضو کنگره آمریکا بعد از دیدار با بشار اسد اعلام کرد که مردم سوریه برخلاف تونس و مصر ، رئیس جمهور کشورشان را دوست دارند.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 15:14
عضو کنگره آمریکا: مردم سوریه بشار اسد را دوست دارند عضو کنگره آمریکا بعد از دیدار با بشار اسد اعلام کرد که مردم سوریه برخلاف تونس و مصر ، رئیس جمهور کشورشان را دوست دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/2084.jpg عضو,کنگره,آمریکا:,مردم,سوریه,بشار,اسد,را,دوست,دارند Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، " دینس کاسنسچ " عضو کنگره آمریکا در سفر خود به دمشق و پس از دیدار با " بشار اسد " رئیس جمهور سوریه نشست مطبوعاتی برگزار کرد.
وی در این نشست مطبوعاتی اظهار داشت: برای این به دمشق آمده نبودم که به ملت یا دولت سوریه بگویم باد چه کنند، خود شخص بشار اسد در نهایت باید تصمیم بگیرد که اوضاع کشور را چگونه به جلو ببرد.
این عضو کنگره آمریکا اضافه کرد: اسد هنوز از محبوبیت بسیاری در میان مردم خود برخوردار است. مردم سوریه به خود بشار اسد اعتراضی ندارند بلکه اعتراض آنها به برخی از سیاست های دولت است.
وی افزود: در کشورهای تونس و مصر مردم رهبران کشور را دوست نداشتند اما در سوریه اینچنین نیست.
این عضو کنگره آمریکا روز دوشنبه به دمشق سفر کرده بود. 
سوریه  از سه ماه پیش تاکنون با موجی از ناآرامی ها روبه رو است که از سوی دولت به هرج و مرج طلبان و افراد مسلح تبهکار نسبت داده می شود. در این ناآرامی ها تا کنون بیش از هزار نفر کشته شده اند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000