هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

جزئیات شکایت100 برگی نوروزی از 2 مقام ارشددولتی به کمیسیون اصل90

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی از ارسال مدارک شکایت خود علیه مشایی و بقایی به کمیسیون اصل نود مجلس خبر داد و گفت: ورود بقایی و مشایی در مسائل سرمایه‌گذاری و مناقصات غیرقانونی از جمله موضوعات این شکایت است.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 14:45
جزئیات شکایت100 برگی نوروزی از 2 مقام ارشددولتی به کمیسیون اصل90 عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی از ارسال مدارک شکایت خود علیه مشایی و بقایی به کمیسیون اصل نود مجلس خبر داد و گفت: ورود بقایی و مشایی در مسائل سرمایه‌گذاری و مناقصات غیرقانونی از جمله موضوعات این شکایت است. http://cdn.icana.ir/d/019/8103.jpg جزئیات,شکایت100,برگی,نوروزی,از,2,مقام,ارشددولتی,به,کمیسیون,اصل90 Icana

"حسن نوروزی" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، از ارسال مدارک شکایت خود علیه مشایی و بقایی به کمیسیون اصل نودم مجلس خبر داد و گفت: ما امروزموفق شدیم مدارک شکایت خود را که در حدود صد برگه است، به همراه دلایل این شکایت به کمیسیون اصل نود تقدیم کنیم. 

نماینده مردم رباط کریم درمجلس شورای اسلامی بابیان آنکه این شکایت مشخصا از طرف من صورت گرفته است، افزود: بعد از شکایت من، آقایان محمد دهقانی و محمد کرمی‌راد، آن را امضا کردند. 

عضو فراکسیون انقلاب مجلس با انتقاد از اینکه مشایی و بقایی سعی می‌کنند دولت و ریاست جمهوری را مصادره کنند ، در مورد موضوع شکایت خود گفت: شرکت سمگا ، پروژه‌های ساخت هتل در کیش،  ورود این افراد در ساخت شهرک‌های گردشگری دربلاروس، واردات سیگار مارلبرو از جمله موضوعات این شکایت است. 

نوروزی هم چنین تصریح کرد: موضوع ورود در مسائل سرمایه‌گذاری ومناقصات غیرقانونی از سوی این افراد نیز دراین شکایت نامه آمده است. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000