هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظم جلالی خبر داد:

سئوال از وزیر کشاورزی برای خرید گندم پایین‌تر از قیمت تضمینی

سرویس اقتصادی
نماینده مردم شاهرود در مجلس از طرح سئوال درباره علت خرید گندم تولیدی کشاورزان به قمیتی پایین‌تر از قیمت تضمینی اعلام شده از سوی دولت خبر داد.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 15:04
سئوال از وزیر کشاورزی برای خرید گندم پایین‌تر از قیمت تضمینی نماینده مردم شاهرود در مجلس از طرح سئوال درباره علت خرید گندم تولیدی کشاورزان به قمیتی پایین‌تر از قیمت تضمینی اعلام شده از سوی دولت خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/2909.jpg سئوال,از,وزیر,کشاورزی,برای,خرید,گندم,پایین‌تر,از,قیمت,تضمینی Icana

"کاظم جلالی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) از خرید گندم تولیدی کشاورزان به قمیتی پایین‌تر از قیمت تضمینی اعلام شده از سوی دولت، انتقاد کرد و گفت: اعلام قیمت تضمینی برای خریدن گندم و سپس پرداخت بهایی کمتر از میزان اعلام شده، اقدام نادرستی است که باید اصلاح شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: از وزیر جهاد کشاورزی برای این اقدام، سئوال کرده‌ایم که این سئوال به زودی در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس قرار می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که کشاورزان در سال‌های اخیر با مشکلات زیادی از جمله خشکسالی روبه‌رو بوده‌اند، تأکید کرد: برخورد با کشاورزان نباید به‌گونه‌ای باشد که از تولید و تلاش برای استقلال غذایی کشور، ناامید شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000