آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدرپور شهرضایی:

تاکنون برنامه خاصی برای حمایت از مصدومان شیمیایی تعریف نشده است

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عملکرد ایران در مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی گفت: می‌توان گفت در این حوزه عملکرد خوبی نداشته‌ایم، ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم برای مصدومان شیمیایی کشورمان برنامه خاصی را تعریف کنیم تا از درد و رنج آنها کاسته شود.
یکشنبه 12 تیر 1390 ساعت 12:29
تاکنون برنامه خاصی برای حمایت از مصدومان شیمیایی تعریف نشده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با عملکرد ایران در مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی گفت: می‌توان گفت در این حوزه عملکرد خوبی نداشته‌ایم، ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم برای مصدومان شیمیایی کشورمان برنامه خاصی را تعریف کنیم تا از درد و رنج آنها کاسته شود. http://cdn.icana.ir/d/019/4879.jpg تاکنون,برنامه,خاصی,برای,حمایت,از,مصدومان,شیمیایی,تعریف,نشده,است Icana

"عوض حیدرپور شهرضایی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در رابطه با عملکرد ایران برای مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی تصریح کرد: در تصویب قانون مجلس موفق بوده و قوانین مورد نیاز را فراهم کرده است؛ اما دستگاه‌های ذی ربط و کسانی که باید دفاع جانانه‌ای از قربانیان سلاح‌های شیمیایی انجام می‌دادند، متاسفانه سهل‌انگاری کرده‌اند.

نماینده مردم شهرضا، دهاقان و منظریه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: می‌توان گفت عملکر خوبی نداشته‌ایم، ما هنوز در کشور نتوانسته‌ایم برای مصدومان شیمیایی کشورمان برنامه خاصی تعریف کنیم تا از درد و رنج آنها کاسته شود.

وی همچنین افزود: وزارت خارجه در ظاهر دفتری را برای پیگیری از حقوق ایران در مجامع بین‌المللی تشکیل داده که تاکنون نتیجه خاصی را نداشته است.

 حیدرپور شهرضایی گفت: به جز فعالیتی که خود مصدومان شیمیایی در ایجاد انجمن حمایت از خود تشکیل داده‌اند، باقی کارهای انجام شده در این مورد اقدامات موثری نبوده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000