هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن نوروزی:

مدیریت دانشگاه‌ها باید به‌صورت راهبردی باشد

سرویس استان ها
نماینده رباط کریم در مجلس ،گفت: مدیریت دانشگاهها باید به صورت راهبردی واستراتزیک باشد، این امر موجب می شود که سطح علمی دانشگاها بالاتر برود.
چهارشنبه 15 تیر 1390 ساعت 17:29
مدیریت دانشگاه‌ها باید به‌صورت راهبردی باشد نماینده رباط کریم در مجلس ،گفت: مدیریت دانشگاهها باید به صورت راهبردی واستراتزیک باشد، این امر موجب می شود که سطح علمی دانشگاها بالاتر برود. http://cdn.icana.ir/d/019/5459.jpg مدیریت,دانشگاه‌ها,باید,به‌صورت,راهبردی,باشد Icana

"حسن نوروزی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهار کرد: ما به دانشکده‌های کاربردی و عملی نیاز داریم، از این رو باید بسترهای این دانشکده‌ها را در مراکزعلمی مهیا کنیم.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افزود: با یک برنامه‌ریزی بلندمدت و هدفمند می‌توانیم سطح سواد دانشجویان را دو حیطه نظری وعملی افزایش دهیم.

وی ادامه داد: باید حلقه مفقوده دانشگاه و صنعت به هم متصل شود، این امر موجب می‌شود که دانشجویان ما همزمان با تحصیل با محیط کاری نیز آشنا شوند.

نوروزی افزود: معیار پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها باید  بر اساس نیاز بازار کار در جامعه باشد، از این رو باید دانشگاها در رشته‌های دانشجویان را پذیرش کنند که بازار کارمناسبی داشته باشند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: دانشگاه‌ها باید با کارخانه‌های صنعتی، دامداری‌ها و صنعت کشاورزی در ارتباط مستقیم باشند، این امر موجب می‌شود که دانشجویان بعد از پایان تحصیل، شغل مناسبی داشته باشند.

شهرستان رباط کریم یکی از شهرستان‌های استان تهران است؛ مرکز این شهرستان شهر رباط‌‌کریم است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000