خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/08 17:13:29
سرویس استان ها

درخواست قوامی از حاجی بابابی برای وام مسکن فرهنگیان

در دیدار هادی قوامی با وزیر محترم آموزش و پرورش در هفته گذشته مسائل مربوط به آموزش و پرورش استان بررسی شد.
درخواست قوامی از حاجی بابابی برای وام مسکن فرهنگیان در دیدار هادی قوامی با وزیر محترم آموزش و پرورش در هفته گذشته مسائل مربوط به آموزش و پرورش استان بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/488.jpg درخواست,قوامی,از,حاجی,بابابی,برای,وام,مسکن,فرهنگیان Icana

به گزارش ارمغان "هادی قوامی" درباره مسائل موردبحث در این ملاقات به ارمغان گفت: گرفتن اعتبار برای فرهنگیانی که تا به حال از وام‌های دولتی استفاده نکرده‌اند از جمله درخواست‌های مطرح شده از وزیر بود.

نماینده مردم اسفراین کمبود امکانات آموزش و پرورش را از دیگر مسائل مطرح شده در این ملاقات عنوان کرد و گفت: هنرستان‌های ما از امکانات اندکی برخوردارند و وزیر در این‌باره قول همکاری دادند.

در این نشست به سازماندهی کارکنان مناطق آموزش و پرورش استان نیز پرداخته شد.

قوامی با اشاره به اشتغال برخی فرهنگیان در مناطق دور دست، گفت: ما همکاران فرهنگی داریم که سال‌ها در مناطق آموزش و پرورش زحمت کشیده و بار سنگین تعلیم و تربیت را به دوش می‌کشند آنها باید از طریق آموزش و پرورش شهرتان سازماندهی بشوند و نیروهای جوانتر به مناطق دورتر بروند تا آنها هم کسب تجربه کنند و کسانی هم که در مناطق دور دست بودند کمی به داخل شهر بیایند.

امیدواریم این سازماندهی هرچه زودتر انجام شود تا عدالت بین آنها رعایت شود. تعطیلی مدارس راهنمایی در روز پنجشنبه از دیگر مسائل مطرح شده در این ملاقات بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet