هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شب طوفانی بازار مسکن به پایان رسیده است

افزایش قیمت‌ مسکن در حصار برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که سقف تولید مسکن مهر در ابتدای اجرا یک میلیون واحد مسکونی بود که هم اکنون به 1 میلیون و 580 هزار واحد افزایش داشته است، گفت: با اجرایی شدن برنامه‌های نخستین وزیر وزارتخانه راه و شهرسازی در حوزه مسکن آینده روشنی در انتظار بازار مسکن است.
چهارشنبه 8 تیر 1390 ساعت 17:48
افزایش قیمت‌ مسکن در حصار برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که سقف تولید مسکن مهر در ابتدای اجرا یک میلیون واحد مسکونی بود که هم اکنون به 1 میلیون و 580 هزار واحد افزایش داشته است، گفت: با اجرایی شدن برنامه‌های نخستین وزیر وزارتخانه راه و شهرسازی در حوزه مسکن آینده روشنی در انتظار بازار مسکن است. http://cdn.icana.ir/d/019/7127.jpg افزایش,قیمت‌,مسکن,در,حصار,برنامه‌های,وزارت,راه,و,شهرسازی Icana

"مهرداد بائوج‌لاهوتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که اجرای طرح مسکن مهر تا حدودی توانسته است تعادل را میان عرضه و تقاضا در بازار مسکن ایجاد کند، تصریح کرد: سقف تولید مسکن مهر در ابتدای اجرا یک میلیون واحد مسکونی بود که هم اکنون به 1 میلیون و 580 هزار واحد افزایش داشته است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: نباید در راستای اجرای طرح مسکن مهر از انبوه‌سازان خصوصی مسکن غافل شویم.

وی با بیان این که نیاز مردم به مسکن سالانه 1 میلیون واحد مسکونی است، اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی باید برای کاهش و تثبیت قیمت مسکن در بازار به انبوه‌سازان خصوصی مسکن اعتماد کند.

 

انبوه‌سازی خصوصی مشکل مسکن را برطرف می‌کند

بائوج‌لاهوتی با بیان این که مدیریت نیکزاد در وزارت راه و شهرسازی می‌تواند به کاهش قیمت مسکن کمک کند، اظهار امیدواری کرد: نیکزاد با اعتماد به بخش خصوصی و همچنین توسعه پرشتاب مسکن مهر مشکل مسکن در کشور را برطرف کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که تعامل نمانیدگان مردم در مجلس با وزیر راه و شهرسازی می‌تواند مشکل مسکن کشور را برطرف کند، تصریح کرد: با اجرایی شدن برنامه‌های نخستین وزیر وزارتخانه راه و شهرسازی در حوزه مسکن آینده روشنی در انتظار بازار مسکن است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000