خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/04/13 12:54:09
سرویس اجتماعی
منصوری رضی:

دولت برای تعدیل هزینه حمل ونقل عمومی از بسته‌های حمایتی استفاده کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:دولت باید برای تعدیل قیمت بلیت مترو و کرایه تاکسی و اتوبوس از بسته های حمایتی استفاده کند.
دولت برای تعدیل هزینه حمل ونقل عمومی از بسته‌های حمایتی استفاده کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:دولت باید برای تعدیل قیمت بلیت مترو و کرایه تاکسی و اتوبوس از بسته های حمایتی استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/5621.jpg دولت,برای,تعدیل,هزینه,حمل,ونقل,عمومی,از,بسته‌های,حمایتی,استفاده,کند Icana

"مرادعلی منصوری رضی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) گفت: براساس قانون هدفمند کردن یارانه ها دولت در بخش هایی که احساس کند فشار مضاعفی بر مردم وارد می شود می تواند از بسته های حمایتی استفاده کند.

نماینده مردم  رامیان و آزاد شهر در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: به نظر می رسد در کنترل افزایش بهای بلیت مترو و گران شدن نرخ کرایه تاکسی هم دولت و هم شورای شهر کوتاهی کردند.

عضو کمیسیون اجتماعی  مجلس شورای اسلامی یادآورشد: مشخص نیست چرا دولت 2میلیارد دلار یارانه مترو را که در بودجه سالیانه آمده به شهرداری پرداخت نکرده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص تصمیم شورای شهر تهران در گران شدن بلیت مترو گفت: این نحوه افزایش کرایه اتوبوس و تاکسی و مترو جز اینکه فشار برمردم و قشر متوسط  باشد حاصل دیگری به همراه نخواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet