ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/13 08:42:00
سرویس استان ها
قاضی‌پور:

ارتش 64 ارومیه اسیر بی‌تعهدی شهرداری این شهر شده است

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این که ارتش ۶۴ ارومیه خواستار احقاق حق خود از شهرداری شهر ارومیه است، گفت: متاسفانه شهرداری ارومیه در چند سال اخیر به تعهدات خود عمل نکرده است.
ارتش 64 ارومیه اسیر بی‌تعهدی شهرداری این شهر شده است نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این که ارتش 64 ارومیه خواستار احقاق حق خود از شهرداری شهر ارومیه است، گفت: متاسفانه شهرداری ارومیه در چند سال اخیر به تعهدات خود عمل نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7760.jpg ارتش,64,ارومیه,اسیر,بی‌تعهدی,شهرداری,این,شهر,شده,است Icana

"نادر قاضی‌پور" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، افزود: سال هفتاد قرار بود که شهرداری ارومیه برای گسترش راه‌ها و جاده‌ها درون شهری، خیابانی را از وسط پادگان ارتش 64 ارومیه عبور دهد که این امر بعد از مدتی میسر شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که شهرداری در جریان توافق برای ایجاد خیابان باید به ارتش امتیازاتی را واگذار می‌کرد، تصریح کرد: متاسفانه بعد از گذشت چند سال هنوز شهرداری به تعهدات خود مبنی بر واگذاری چند مغازه به پرسنل ارتش عمل نکرده است.

وی افزود: ارتش 64 ارومیه قرار بود با گرفتن این چند مغازه از شهرداری خدمات خود را به پرسنل افزایش دهد که این امر به‌دلیل عمل نکردن شهرداری به تعهدات خود متوقف شده است.

قاضی پور با بیان اینکه شهرداری شهرستان ارومیه از مدیریت مناسبی برخوردار نیست، یاد‌آور شد: در تمام نقاط  کشور شهردار از سوی وزارت کشور انتخاب و حکم داده می‌شود این در حالی است که شهردار شهر ارومیه از سوی شورای شهر انتخاب شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، تاکید کرد: شهرداری شهر ارومیه باید هرچه سریع‌تر به تعهدات و قول‌های خود جامه عمل بپوشاند.

"نادرقاضی پور" نماینده ارومیه به وزیر کشور در مورد تسریع در حل مشکل لشکر ۶۴ پیاده ارومیه  با شهرداری ارومیه تذکر داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet