انتخابات ریاست جمهوری
1390/04/12 12:26:41
سرویس استان ها
کاطم فرهمند:

روستاها، اولویت نخست در ساخت مسکن مهر هستند

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس با بیان این که یکی از علت‌های مهاجرت مردم از روستاها نبود خانه‌های مناسب و مقاوم و نبود امکانات رفاهی است، گفت: دولت می‌تواند با ساخت مسکن مهر در روستاها این مشکل را تا حدودی برطرف کند.
روستاها، اولویت نخست در ساخت مسکن مهر هستند نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس با بیان این که یکی از علت‌های مهاجرت مردم از روستاها نبود خانه‌های مناسب و مقاوم و نبود امکانات رفاهی است، گفت: دولت می‌تواند با ساخت مسکن مهر در روستاها این مشکل را تا حدودی برطرف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/764.jpg روستاها،,اولویت,نخست,در,ساخت,مسکن,مهر,هستند Icana

"کاظم فرهمند" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که شتاب ساخت طرح مسکن مهر در استان یزد بسیار قابل قبول و مناسب است، افزود: اجرای این طرح موجب رضایت عمومی در استان شده است.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که طرح مسکن مهر در حوزه انتخابیه هم به خوبی پیش می‌رود، تصریح کرد: از نظر امتیازدهی به شهرستان حوزه انتخابیه برای میزان ساخت واحد‌های مسکن مهر، شهرستان ابرکوه رتبه یک، شهرستان مهریز رتبه دو و شهرستان‌های بافق، خاتم و بهاباد به ترتیب رتبه‌های دیگر را به خود اختصاص داده‌اند.

فرهمند با بیان این که مسئولان باید نظارت بیشتری در ساخت واحد‌های مسکن مهر در استان یزد داشته باشند، افزود: هم‌اکنون متأسفانه در بعضی از شهرستان‌ها ساختمان‌های مسکن مهر به خوبی و اصولی ساخته نشده که این باعث نگرانی مردم شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان این که دولت باید اولویت خود را برای ساخت مسکن مهر تغییر بدهد، تإکید کرد: هم‌اکنون یکی از دلایل مهاجرت مردم از روستاها نبود خانه‌های مناسب و مقاوم و نبود امکانات رفاهی است، در حالی که دولت می‌تواند با ساخت مسکن مهر در روستاها این مشکل را تا حدودی برطرف کند.

تاکنون حدود 670 میلیارد تومان تسهیلات مسکن مهر در یزد پرداخت شده است؛ هم اکنون 35 هزار واحد مسکن مهر در استان یزد در دست ساخت است که از این تعداد 23 هزار واحد در شهرها و بقیه در روستاهای استان یزد ساخته خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet