خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/11 12:56:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه آلیا:‏

احمدی نژاد دلخور نیست، دلگیر است‏

نماینده تهران گفت: احمدی نژاد نه با مجلس قهر است و نه از مجلسیان دلخور است اما ممکن است کمی دلگیر باشد/اگر برخی ‏بگذارند تعامل دولت و مجلس بهترین از این هم می تواند باشد‏‎.‎
احمدی نژاد دلخور نیست، دلگیر است‏ نماینده تهران گفت: احمدی نژاد نه با مجلس قهر است و نه از مجلسیان دلخور است اما ممکن است کمی دلگیر باشد/اگر برخی ‏بگذارند تعامل دولت و مجلس بهترین از این هم می تواند باشد‏‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/315.jpg احمدی,نژاد,دلخور,نیست،,دلگیر,است‏ Icana

نماینده تهران گفت: احمدی نژاد نه با مجلس قهر است و نه از مجلسیان دلخور است اما ممکن است کمی دلگیر باشد.

فاطمه آلیا در گفت و گو با ایلنا تاکید کرد: تعامل دولت و مجلس بد نیست و آنچه در این میان ممکن است اختلاف یا دلگیری ایجاد کند برخی مباحث حاشیه ای است.

وی با بیان اینکه اتفاقی که روز دفاع از احمدی نژاد افتاد و نمایندگان میان صحبت های رییس جمهور‎ْ‏ دو ، دو کردند، یکی از مباحث حاشیه ای بود که موجب دلگیری رییس جمهور شد، افزود: برخی حرکات در شان مجلس نیست و به لحاظ بیرونی نیز جلوه خوشی ندارد.

وی ادامه داد: نمایندگان هر مخالفتی داشتند ، نباید میان صحبت های رییس جمهور اعلام دو ، دو می کردند، زیرا همان طور که احمدی نژاد فرصت صحبت داشت نمایندگان مخالف هم فرصت صحبت به آنها داده می شد.

وی تصریح کرد: این یادآوری ها که نمایندگان هم فرصت صحبت دارند ، برای افراد قانونگذار جلوه خوشی ندارد.

آلیا گفت: اینکه بزرگان به مجلس بگویند شان رییس جمهور باید رعایت شود، مناسب نیست چراکه مجلس به عنوان یک مرجع قانونگذار خود باید به این مساله آگاه باشد.

این نماینده اصولگرای مجلس همچنین در خصوص تعامل دولت و مجلس خاطرنشان کرد: اگر برخی بگذارند تعامل دولت و مجلس بهترین از این هم می تواند باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet