خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/11 15:13:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی‌راد با اشاره به پیام‌های رزمایش بزرگ موشکی سپاه؛

اسرائیل دست از پا خطا کند 3 میلیون آواره روی دستش می‌ماند

عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر اسرائیل بخواهد علیه ما دست از پا خطا کند تل‌آویو ‏را ویران می‌کنیم و فقط در لحظه اول بین ۲ تا ۳ میلیون آواره را روی دست اسرائیل خواهیم گذاشت‏‎.‎
اسرائیل دست از پا خطا کند 3 میلیون آواره روی دستش می‌ماند عضو کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر اسرائیل بخواهد علیه ما دست از پا خطا کند تل‌آویو ‏را ویران می‌کنیم و فقط در لحظه اول بین 2 تا 3 میلیون آواره را روی دست اسرائیل خواهیم گذاشت‏‎.‎ https://cdn.icana.ir/d/019/250.jpg اسرائیل,دست,از,پا,خطا,کند,3,میلیون,آواره,روی,دستش,می‌ماند Icana

محمد کرمی‌راد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه راهبرد و استراتژی جمهوری اسلامی ایران یک راهبرد دفاعی است، گفت: ما استفاده از جنگ‌افزارهای مدرن را عامل بازدارندگی و دفاع می‌دانیم اما در صورت تهاجم از سوی هر کشوری علیه ایران، تاکتیک و روش ما هجومی خواهد بود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم‌اکنون دنیا می‌داند که جمهوری اسلامی ایران، یک قدرت موشکی بزرگ در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود و ما آمادگی مقابله با هر نوع تجاوزی را داریم.

وی با اشاره به اینکه برگزاری رزمایش پیامبر اعظم6 برای کشورهای منطقه پیام صلح و دوستی را در بر داشت، گفت: جمهوری اسلامی ایران، آن چیزی را که آمریکا و اسرائیل مدعی هستند علیه ایران روی میز خود قرار داده‌اند، نیز رصد کرده و برای آن تدبیرهای بزرگی را اندیشیده است.

کرمی راد افزود: اگر اسرائیل بخواهد علیه ما دست از پا خطا کند، تل‌آویو را ویران می‌کنیم و فقط در لحظه اول بین 2 تا 3 میلیون آواره را روی دست اسرائیل خواهیم گذاشت.

وی تأکید کرد: این پاسخ ما در حالی خواهد بود که هر پایگاهی هم در منطقه که از آن علیه ما اقدامی انجام شود، برای ما به‌مثابه دشمن محسوب شده هدف قرار می‌گیرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه: "ما مقابل برخی فناوری‌ها که گفته می‌شود آمریکا یا برخی کشورهای دیگر در آنها دارای پیشرفت‌هایی هستند نیز تدابیر لازم را برای دفاع و مقابله اندیشیده‌ایم "، گفت: پیام رزمایش بزرگ پیامبر اعظم6 بیش از هرچیز به برخی کشورهای منطقه بود که پایگاه‌های نظامی خود را در اختیار آمریکا قرار داده‌اند.

کرمی راد در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه طبق استانداردهای بین‌المللی هر کشوری که دارای 5 دانش استراتژیک هسته‌ای، هوافضا، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و فناوری دیجیتال باشد؛ از یک قدرت ملی به منطقه‌ای و سپس به یک قدرت فرامنطقه‌ای تبدیل می‌شود، گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران هم‌اکنون هر 5 فناوری یادشده را در اختیار دارد و همین امر سبب شده است که آمریکا به بهانه‌های مختلفی مثل انرژی هسته‌ای، حقوق بشر و . . . در جهت مقابله با ما تلاش کند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برد بیش از 2 هزار کیلومتر موشک شهاب3 ایران دارای پیام‌های گوناگونی در چارچوب سیاست‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی تجربه جنگ‌های 33روزه و 22روزه در لبنان و غزه را از یاد نبرده است. و این در حالی است که کشوری مانند جمهوری اسلامی ایران دارای قدرتی بی‌نهایت بیشتر است و طبیعتاً عوامل بازدارندگی ایران می‌تواند بسیار کشنده‌تر باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet