عید سعید غدیرخم
1390/04/11 16:56:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینیان:‏

چانه‌زنی اصولگرایان در انتخابات آینده به ارائه لیست واحد می‌انجامد ‏

دبیرکل فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس درباره انتخابات مجلس نهم گفت: ممکن است اصولگرایان در برخی مصادیق با یکدیگر ‏اختلاف داشته باشند، اما قطعا در نهایت به لیست واحدی دست خواهند یافت‎. ‎
چانه‌زنی اصولگرایان در انتخابات آینده به ارائه لیست واحد می‌انجامد ‏ دبیرکل فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس درباره انتخابات مجلس نهم گفت: ممکن است اصولگرایان در برخی مصادیق با یکدیگر ‏اختلاف داشته باشند، اما قطعا در نهایت به لیست واحدی دست خواهند یافت‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/734.jpg چانه‌زنی,اصولگرایان,در,انتخابات,آینده,به,ارائه,لیست,واحد,می‌انجامد,‏ Icana

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با ایسنا،‌ درباره احتمال ارائه لیست‌های مختلف از سوی جریان اصولگرا اظهار کرد: من معتقدم ممکن است این موضوع در نهایت باعث چانه‌زنی اصولگرایان یا جناح‌های مختلف اصولگرایی در انتخابات شود، ولی قطعا به ارائه لیست واحد از سوی اصولگرایان منجر خواهد شد.

وی در خصوص عوامل وحدت بین ‌اصولگرایان در انتخابات پیش رو افزود: اصولگرایان از یک اصل جدی پیروی می‌کنند و آن اصل ولایت است. با توجه به این‌که همه اصولگرایان روی این اصل واحد، وحدت نظر دارند، بنابراین ممکن است در مورد برخی مصادیق با یکدیگر اختلاف داشته باشند، اما قطعا به یک لیست مشترک خواهند رسید.

نماینده مردم تهران در مجلس در مورد نقش جریانات دیگر در این انتخابات خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم با حوادثی که پیش آمده و موجب انزوای جریان انحرافی شده، این جریان بتواند نقش چندانی در انتخابات آینده مجلس ایفا کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet