خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1390/04/12 17:26:38
سرویس استان ها
کندی کار گازرسانی در تاکستان

طاهرخانی: تنها 35 روستا از 140 روستا در تاکستان گاز دارند

نماینده مردم تاستان در مجلس با انتقاد از عدم تکمیل پروژه‌های گازرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه‌اش، خواستار تحقق وعده‌های مسئولان درباره اتمام عملیات‌های گازرسانی شد.
طاهرخانی: تنها 35 روستا از 140 روستا در تاکستان گاز دارند نماینده مردم تاستان در مجلس با انتقاد از عدم تکمیل پروژه‌های گازرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه‌اش، خواستار تحقق وعده‌های مسئولان درباره اتمام عملیات‌های گازرسانی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/5610.jpg طاهرخانی:,تنها,35,روستا,از,140,روستا,در,تاکستان,گاز,دارند Icana

"امیر طاهرخانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) در تشریح تذکر کتبی خود به رئیس‌جمهوری گفت: بسیاری از پروژه‌های گازرسانی به روستاهای تاکستان نیمه تمام به حال خود رها شده است.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، از درخواست مردم برای برخورداری از نعمت گاز در حوزه انتخابیه‌اش گفت و افزود: مردم خواهان رسیدگی به این وضعیت هستند.

وی با بیان اینکه تنها 35 روستا از 140 روستای تاکستان از نعمت داشتن گاز برخوردار هستند، اظهار کرد: کار گازرسانی به بیش از 30 روستای تاکستان در سال‌های گذشته آغاز شده، اما یا به کندی پیش می‌رود و یا کار آن به تعطیلی کشیده شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به این سؤال که دلیل کندی اجرای عملیات‌های گازرسانی به حوزه انتخابیه‌‌اش چیست، پاسخ داد: کمبود اعتبار دلیل اصلی کندی کار می‌تواند باشد.

"امیر طاهرخانی" در جلسه علنی روز چهارشنبه -8 تیرماه- به رئیس جمهوری در مورد  دستور تسریع در اتمام  پروژه‌های گاز رسانی  در استان قزوین تذکری کتبی داد که از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet