ولادت امام موسی کاظم (ع)
1390/04/12 10:31:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:‏

جامعه تشنه‌ صداقت و آرامش است‏‎ ‎

نماینده مردم گرمی در مجلس اظهار کرد:‌ قبل از این‌که کار تخصصی انجام شود نباید آمارها را زیر سوال برد، و در مقابل آن‌ها ‏سیاه‌نمایی کرد. از طرفی مسئولین هم باید دقت کنند آمارهایی را که اعلام می‌کنند درست و کارشناسی شده باشد و بدون سلیقه‌های ‏سیاسی اعلام شود‎. ‎
جامعه تشنه‌ صداقت و آرامش است‏‎ ‎ نماینده مردم گرمی در مجلس اظهار کرد:‌ قبل از این‌که کار تخصصی انجام شود نباید آمارها را زیر سوال برد، و در مقابل آن‌ها ‏سیاه‌نمایی کرد. از طرفی مسئولین هم باید دقت کنند آمارهایی را که اعلام می‌کنند درست و کارشناسی شده باشد و بدون سلیقه‌های ‏سیاسی اعلام شود‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/329.jpg جامعه,تشنه‌,صداقت,و,آرامش,است‏‎,‎ Icana

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در بین مسئولین عالی قضایی گفت: از نظر شرعی و قانونی کسی که به دادگاه صالحه نرفته است اجازه اتهام به آن را نداریم و تا زمانی که حکم قطعی در مورد آن صادر نشود مجرم نیست.

وی افزود: اگر در غیر این صورت برخورد کنیم و اتهامات ثابت نشده‌ای را به مسئولین وارد بدانیم فضای جامعه ملتهب می‌شود، در حالی که امروز جامعه تشنه‌ی صداقت و آرامش است.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس خاطرنشان کرد: وارد کردن اتهام و یا اعلام آمار غلط در جامعه تاثیرات زیادی را بر روان عمومی جامعه می‌گذارد و موجب تورم و بی‌اعتمادی در سطح جامعه می‌شود و از طرفی هم باعث می‌شود تا مردم به رسانه‌های بیگانه روی بیاورند.

وی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: در مبانی دینی ما نیز آمده است که نباید از سختی‌ها و شرایط ترسید چرا که بعد از همه محنت‌ها آسودگی وجود دارد، در عرصه سیاست نیز چنین است و مسئولین باید از تجربیات و محنت‌ها درس بگیرند و بدون پرداختن به حاشیه در جهت تحقق اهداف کلان کشور و سند چشم‌انداز 20 ساله حرکت کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet