آغاز هفته وحدت
1390/04/12 14:31:52
سرویس فرهنگی
نقوی‌حسینی:

خبرگزاری خانه ملت در حوزه اطلاع رسانی خوب و کارا عمل می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن بازدید از خبرگزاری خانه ملت، یاد آور شد: این خبرگزاری در حوزه اطلاع رسانی از مجلس خوب و کارا عمل می‌کند.
خبرگزاری خانه ملت در حوزه اطلاع رسانی خوب و کارا عمل می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن بازدید از خبرگزاری خانه ملت، یاد آور شد: این خبرگزاری در حوزه اطلاع رسانی از مجلس خوب و کارا عمل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/8386.jpg خبرگزاری,خانه,ملت,در,حوزه,اطلاع,رسانی,خوب,و,کارا,عمل,می‌کند Icana

سید "حسین نقوی‌حسینی" امروز - یکشنبه - پس از بازدید از بخش‌های مختلف خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، درباره عملکرد این خبرگزاری، گفت: این خبرگزاری فصل جدید فعالیت خود بسیار خوب و کارا عمل کرد و انعکاس اخبار آن در نشریات، روزنامه‌ها و سایت‌های خبری مؤید این مسئله است.
نماینده پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی جذابیت و تنوع اخبار خبرگزاری خانه ملت را مطلوب خواند و تصریح کرد: امیدوارم مسئولان، دست اندرکاران و خبرنگاران خبرگزاری با نشاط هرچه بیشتر رسالت کاری خود را در حوزه اطلاع رسانی اخبار مجلس ادامه دهند.
وی سطح فعالیت خبری این پایگاه اطلاع رسانی را مثبت و حجم اخبار منتشر شده را مطلوب و درخور توجه ارزیابی کرد.
"سید حسین نقوی حسینی" صبح امروز- یکشنبه ۱۲ تیرماه – از خبرگزاری خانه ملت بازدید کرد و علاوه بر آشنایی از روند تولید و ارسال خبر در این خبرگزاری به پرسش‌های خبرنگاران حوزه‌های مختلف پاسخ گفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet