خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1386/05/29 12:08:00
سرویس کمیسیون ها

کمیسیون امنیت ملی 50 میلیارد تومان از منابع وزارت نفت را به تقویت امنیت مرزها اختصاص داد

براساس مصوبه کمیسیون امنیت ملی، ۵۰ میلیارد تومان از منابع وزارت نفت به منظور تقویت امنیت مرزها در اختیار وزارت کشور قرار می‌گیرد.

کمیسیون امنیت ملی در جلسه روز یکشنبه خود مقرر کرد، وزارت نفت 50 میلیارد تومان برای انسداد و تقویت مرزها در اختیار وزارت کشور قرار دهد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کاظم جلالی با اعلام این خبر گفت: در این جلسه که با حضور وزیر کشور تشکیل شده بود لایحه یک فوریتی اصلاح بند 5 تبصره 13 قانون بودجه سال 85 بررسی و تصویب شد.

وی افزود: براساس این لایحه وزارت نفت موظف شد توسط شرکت‌های تابعه و از محل منابع حاصل از صرفه‌جویی در مصرف سوخت تا مبلغ 50 میلیارد تومان در اختیار وزارت کشور قرار دهد و این اعتبار برای ساخت جاده‌های مرزی و ابنیه فنی، استحکام و انسداد مرزها، تقویت امنیت استان‌ها و تجهیز و تقویت زیرساخت‌های دولت الکترونیک اعم از جاری و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و همچنین سایر هزینه‌های مربوط به اجرای تبصره مذکور هزینه می‌شود.

مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: در این جلسه همچنین لایحه چگونگی اعتراض کارکنان مشمول قوانین استخدامی نیروهای مسلح نسبت به آرای صادره از هیات‌های رسیدگی به تخلفات انتظامی مطرح و بررسی شد و نمایندگانی از نیروهای مسلح درباره ضرورت این لایحه نکاتی برای کمیسیون بیان کردند و پس از آن کمیسیون با اکثریت آرا کلیات این لایحه را به تصویب رساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet