هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غضنفرآبادی خبرداد؛

آغاز پروژه گازرسانی از شهر کرمان به بم

سرویس استان ها
نماینده مردم بم در مجلس با بیان این که پروژه انتقال گاز شهری از شهر کرمان به بم کلنگ زنی شده است، گفت: اعتبار اختصاص یافته در کل پروژه حدود 84 میلیارد تومان است.
چهارشنبه 22 تیر 1390 ساعت 10:59
آغاز پروژه گازرسانی از شهر کرمان به بم نماینده مردم بم در مجلس با بیان این که پروژه انتقال گاز شهری از شهر کرمان به بم کلنگ زنی شده است، گفت: اعتبار اختصاص یافته در کل پروژه حدود 84 میلیارد تومان است. http://cdn.icana.ir/d/019/1640.jpg آغاز,پروژه,گازرسانی,از,شهر,کرمان,به,بم Icana

"موسی غضنفر‌آبادی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان اینکه متاسفانه هم‌اکنون از چهار شهرستان حوزه انتخابیه هیچ کدام از نعمت گاز برخوردار نیستند، افزود: مردم این شهرستان‌ها برای پخت غذا و امور روزمره مجبور هستند از کپسول‌های گاز مایع استفاده بکنند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در هفته‌ای که گذشت پروژه گازرسانی از شهر کرمان به بم کلنگ‌زنی شده است، تصریح کرد: اجرای این پروژه باعث رفاه هرچه بیشتر مردم منطقه می‌شود.

وی ادامه داد: پروژه گازرسانی از شهر کرمان به بم  به جزء خود شهر، روستاها و مناطق اطراف مسیر لوله‌کشی را با اعتباری بالغ‌بر 54 میلیارد تومان تحت پوشش قرار می‌دهد.

این نماینده با بیان این که همزمان با ساخت لوله انتقال گاز از شهر کرمان به بم، ساخت لوله‌کشی داخل شهر بم هم اجرایی می‌‌شود، افزود: اعتبار اختصاص یافته به این پروژه حدود سی میلیارد تومان است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان این که گاز یکی از محورهای توسعه در جوامع بشری است، تاکید کرد: مسئولان باید برای انتقال این انرژی مهم به مناطق دیگر هم تمام تلاش خود را انجام بدهند.

شهر بم در ۲۰۰ کیلومتری جنوب شهر کرمان و در مسیر راه کرمان به زاهدان واقع است، آب و هوای بم گرم و خشک است اما به علت مجاورت با کویر آب و هوای متغیری دارد، به طوری‌که گاهی اوقات در تابستان‌ها گرم‌ترین و در زمستان‌ها سردترین نقطه کشور گزارش شده‌است. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000