روز مجلس
1390/07/19 16:25:47
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون اقتصادی؛

گزارش کمیته رسیدگی به لایحه مبارزه با قاچاق کالا بررسی شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود گزارش کمیته ویژه رسیدگی به لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی کردند، گفت: کار رسیدگی به ۴۶ ماده از این لایحه در کمیسیون اقتصادی به پایان رسیده است.
گزارش کمیته رسیدگی به لایحه مبارزه با قاچاق کالا بررسی شد سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که اعضای این کمیسیون در نشست امروز خود گزارش کمیته ویژه رسیدگی به لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی کردند، گفت: کار رسیدگی به 46 ماده از این لایحه در کمیسیون اقتصادی به پایان رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/10588.jpg گزارش,کمیته,رسیدگی,به,لایحه,مبارزه,با,قاچاق,کالا,بررسی,شد Icana

سیدعلی موسوی‌جرف در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این که اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست عصر امروز (سه‌شنبه 19 مهر ماه) خود لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را بررسی کردند، تصریح کرد: اعضای این کمیسیون در نشست امروز گزارش کمیته ویژه بررسی این لایحه را بررسی کردند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس تا کنون کار رسیدگی به 46 ماده از لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به پایان رسانده‌اند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم با بیان این که لایحه یک فوریتی مبارزه با قاچاق کالا و ارز 76 ماده دارد، تأکید کرد: اعضای کمیسیون اقتصادی در سه نشست آینده خود کار رسیدگی به این لایحه را به پایان می‌رسانند و گزارش نهایی خود را به هیئت رئیسه مجلس ارائه می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet