هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صادق با طبیعی خواندن افزایش قمیت خودرو؛

افزایش قیمت خودور تابع شرایط موجود اقتصادی کشور است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که افزایش قیمت خودرو تابع شرایط اقتصادی حاکم بر کشور است، گفت: وقتی همه هزینه‌های تولید در کشور افزایش یافته است، به‌صورت طبیعی این افزایش هزینه قیمت تمام شده کالاهای تولیدی را نیز افزایش می‌دهد.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 11:19
افزایش قیمت خودور تابع شرایط موجود اقتصادی کشور است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که افزایش قیمت خودرو تابع شرایط اقتصادی حاکم بر کشور است، گفت: وقتی همه هزینه‌های تولید در کشور افزایش یافته است، به‌صورت طبیعی این افزایش هزینه قیمت تمام شده کالاهای تولیدی را نیز افزایش می‌دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/10197.jpg افزایش,قیمت,خودور,تابع,شرایط,موجود,اقتصادی,کشور,است Icana

سیدمهدی صادق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: افزایش قیمت خودرو بیش از هر موضوعی تابع شرایط خاص اقتصادی کشور است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: خودرو نیز همچون بسیاری از کالاهای دیگر در حاشیه تورم موجود در جامعه با افزایش قیمت روبه‌رو شده است و باید به این موضوع این‌گونه نگریست.

وی با بیان این‌که افزایش هزینه‌های تولید بر روی تولید صنعتی کشور تأثیر داشته است، بیان کرد: بالا رفتن هزینه‌های تولید همچون قیمت سوخت و حامل‌های انرژی، دستمزد کارگران و مواد اولیه موجب افزایش قیمت همه کالاهای تولیدی شده است.

صادق ادامه داد: وقتی همه هزینه‌های تولید افزایش پیدا می‌کنند به‌صورت طبیعی قیمت کالای نهایی تولید شده نیز افزایش پیدا می‌کند و این موضوع کاملأ طبیعی است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم تأکید کرد: افزایش قیمت تولیدات خودروسازان کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست و این تنها به دلیل وضعیت اقتصادی و تورم موجود در کشور است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000