هفته دفاع مقدس
1390/07/20 11:19:35
سرویس اقتصادی
صادق با طبیعی خواندن افزایش قمیت خودرو؛

افزایش قیمت خودور تابع شرایط موجود اقتصادی کشور است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که افزایش قیمت خودرو تابع شرایط اقتصادی حاکم بر کشور است، گفت: وقتی همه هزینه‌های تولید در کشور افزایش یافته است، به‌صورت طبیعی این افزایش هزینه قیمت تمام شده کالاهای تولیدی را نیز افزایش می‌دهد.
افزایش قیمت خودور تابع شرایط موجود اقتصادی کشور است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که افزایش قیمت خودرو تابع شرایط اقتصادی حاکم بر کشور است، گفت: وقتی همه هزینه‌های تولید در کشور افزایش یافته است، به‌صورت طبیعی این افزایش هزینه قیمت تمام شده کالاهای تولیدی را نیز افزایش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/10197.jpg افزایش,قیمت,خودور,تابع,شرایط,موجود,اقتصادی,کشور,است Icana

سیدمهدی صادق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: افزایش قیمت خودرو بیش از هر موضوعی تابع شرایط خاص اقتصادی کشور است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: خودرو نیز همچون بسیاری از کالاهای دیگر در حاشیه تورم موجود در جامعه با افزایش قیمت روبه‌رو شده است و باید به این موضوع این‌گونه نگریست.

وی با بیان این‌که افزایش هزینه‌های تولید بر روی تولید صنعتی کشور تأثیر داشته است، بیان کرد: بالا رفتن هزینه‌های تولید همچون قیمت سوخت و حامل‌های انرژی، دستمزد کارگران و مواد اولیه موجب افزایش قیمت همه کالاهای تولیدی شده است.

صادق ادامه داد: وقتی همه هزینه‌های تولید افزایش پیدا می‌کنند به‌صورت طبیعی قیمت کالای نهایی تولید شده نیز افزایش پیدا می‌کند و این موضوع کاملأ طبیعی است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم تأکید کرد: افزایش قیمت تولیدات خودروسازان کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست و این تنها به دلیل وضعیت اقتصادی و تورم موجود در کشور است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet