روز مجلس
1390/07/19 16:44:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

انتخابات باید با حضور سلایق مختلف برگزار شود

نماینده اصولگرای مجلس گفت:وقتی رهبری تاکید کرده‌اند که مردم را به خاطر سلیقه‌شان محروم نکنیم؛دیگر حرفی باقی نمی‌ماند و افراد با سلایق مختلف می‌توانند در انتخابات،لیست ارائه کنند.
انتخابات باید با حضور سلایق مختلف برگزار شود نماینده اصولگرای مجلس گفت:وقتی رهبری تاکید کرده‌اند که مردم را به خاطر سلیقه‌شان محروم نکنیم؛دیگر حرفی باقی نمی‌ماند و افراد با سلایق مختلف می‌توانند در انتخابات،لیست ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/980.jpg انتخابات,باید,با,حضور,سلایق,مختلف,برگزار,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا فولادگر‌با تاکید به اینکه انتخابات باید با حضورسلایق مختلف برگزار شود، به ایسنااظهار داشت: رهبری انقلاب نیز گفته‌اند که نمی‌توان بخشی از نظام را به خاطر سلایق دیگری که دارند از حقوق اجتماعی شان محروم کنیم.

وی افزود:وقتی رهبری به این صراحت تاکید کرده‌اند که مردم را به خاطر سلیقه‌شان محروم نکنیم دیگر حرفی باقی نمی‌ماند و افراد با سلایق مختلف می‌توانند در انتخابات، لیست ارائه کنند.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان با جدا کردن مرزشان از ساختارشکنان و فتنه‌گران می‌توانند در انتخابات حاضر شوند یادآور شد: اگرچه آرزوی ما وحدت بین اصولگرایان است اما در میان اصولگرایان نیز سلایق مختلفی وجود دارد، عده ای هم جریان مستقلی هستند که نه عنوان اصولگرا و نه اصلاح طلب دارند و طبیعی است که همه این سلایق در انتخابات حضور ‌یابند، چرا که انتخابات محل بروز و ظهور افکار و سلایق مختلفی است که قانون و چارچوب‌های نظام را قبول دارند.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطر نشان کرد: به هر حال شورای نگهبان وظیفه قانونی خود را انجام می‌دهد، هیچ گاه شورای نگهبان نگفته ما کسی را به خاطر اصلاح طلبی رد صلاحیت می‌کنیم، آنها می‌گویند معیار قانون است و اگر کسی تخلفی داشته یا قانون شکنی کرده که از مصادیق تخلفات قانون انتخاب است ممکن است رد صلاحیت شود اما به صرف سلیقه هیچ‌گاه شورای نگهبان کسی را رد صلاحیت نمی‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet