هدر اصلی
1390/07/20 09:28:09
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه :

تضعیف قانون و کوتاهی در نظارت عامل نزدیکی منابع قدرت و ثروت می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با اعلام اینکه حجم ۳ هزار میلیاردی تخلف مالی اخیر، نشان دهنده این است که اختلاس بدون ارتباط ثروت و قدرت امکان پذیر نبوده است، گفت: نتیجه تضعیف قانون ، کوتاهی در نظارت و تخلف در حوزه اجرا نزدیکی منابع قدرت و ثروت می شود.
تضعیف قانون و کوتاهی در نظارت عامل نزدیکی منابع قدرت و ثروت می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای با اعلام اینکه حجم 3 هزار میلیاردی تخلف مالی اخیر، نشان دهنده این است که اختلاس بدون ارتباط ثروت و قدرت امکان پذیر نبوده است، گفت: نتیجه تضعیف قانون ، کوتاهی در نظارت و تخلف در حوزه اجرا نزدیکی منابع قدرت و ثروت می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4126.jpg تضعیف,قانون,و,کوتاهی,در,نظارت,عامل,نزدیکی,منابع,قدرت,و,ثروت,می,شود Icana

حشمت الله فلاحت پیشه درگفت وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه حجم 3 هزار میلیاردی تخلف مالی اخیر، نشان دهنده این است که اختلاس بدون ارتباط  ثروت و قدرت امکان پذیر نبوده است، گفت: به عبارت دیگر ارتباط بین قدرت و ثروت  شکل گرفته که حجم بالایی از اختلاس به وجود آمده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب، دالاهو، کرند غرب و گهواره و حمیل تصریح کرد: تخلف مالی اخیر نشان دهنده ارتباط خاص بین دو حوزه ثروت و قدرت است و درهمین غالب باید به موضوع اختلاس رسیدگی شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اعلام اینکه پیگری ارتباط این منابع با اختلاس اخیر دشواراست، اضافه کرد:اصحاب قدرت و ثروت کانون‌های بیشتری از ثروت و قدرت را دراختیار دارند که این کانون‌ها درقبال بازرسی، بررسی ، نتیجه گیری و پیگیری این رابطه کارشکنی می کنند.

وی با بیان اینکه اصحاب ثروت و قدرت از خلاء نظارتی و قانونی برای پیشبرد منافع خودشان استفاده می کنند، گفت: نتیجه تضعیف قانون، کوتاهی در نظارت و تخلف در حوزه اجرا عامل نزدیکی منابع قدرت و ثروت می شود.

فلاحت پیشه با اعلام اینکه ثروت وقدرت باید دو حوزه جدا وتفکیک شده ازهم باشند، اضافه کرد: واقعیت این است که بیش ازنظام نظارتی این مردم هستند که می توانند پیوند قدرت و ثروت را از بین ببرند .

مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کشور روز گذشته در جمع مدیران اجرایی استان اصفهان اعلام کرد: پرونده اختلاس اخیر نشانه نزدیکی منابع قدرت و ثروت در کشور بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet