هدر اصلی
1390/07/19 17:08:12
سرویس اجتماعی
در کمیسیون آموزش و تحقیقات صورت گرفت؛

قرائت گزارش دیوان محاسبات کشور درباره عملکرد وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قرائت گزارش عملکرد سال ۱۳۸۹ و سه ماهه اول سال ۱۳۹۰ در حوزه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان با حضور رئیس دیوان محاسبات کشور خبر داد.
قرائت گزارش دیوان محاسبات کشور درباره عملکرد وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قرائت گزارش عملکرد سال 1389 و سه ماهه اول سال 1390 در حوزه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان با حضور رئیس دیوان محاسبات کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/10570.jpg قرائت,گزارش,دیوان,محاسبات,کشور,درباره,عملکرد,وزارتخانه‌های,آموزش,و,پرورش,و,علوم Icana

سید قدرت‌الله حسینی پور در گفت‌ وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت:کمیسیون آموزش از حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیرآموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سؤالات سیروس برنا بلداجی نماینده بروجن و محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان دعوت کرده بود.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: پاسخ  وزیر آموزش و پرورش به سوال این دو نماینده قانع کننده بود.

وی  افزود: قرائت گزارش عملکرد سال 1389 و سه ماهه اول سال 1390 در حوزه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان با حضور رحمان فضلی رئیس دیوان محاسبات کشور از دیگر دستورکارهای جلسه امروز کمیسیون بود.

نماینده مردم در مجلس بیان کرد: این گزارش حاوی اطلاعات جامع و کاملی از عملکرد بودجه وزارت آموزش‌وپرورش، وزارت علوم، وزارت بهداشت در حوزه آموزشی و بخش‌های آموزشی و فنی حرفه‌ای‌ بود./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet