روز مجلس
1390/07/19 17:52:10
سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد:

450 میلیارد تومان بدهی خودروسازان به ایدرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که بدهی دو خودروساز بزرگ کشور به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حدود ۴۵۰ میلیارد تومان است، گفت: در نشست امروز این کمیته این موضوع مطرح و راهکارهایی برای وصول این بدهی پیش بینی شد.
450 میلیارد تومان بدهی خودروسازان به ایدرو عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که بدهی دو خودروساز بزرگ کشور به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حدود 450 میلیارد تومان است، گفت: در نشست امروز این کمیته این موضوع مطرح و راهکارهایی برای وصول این بدهی پیش بینی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/970.jpg 450,میلیارد,تومان,بدهی,خودروسازان,به,ایدرو Icana

سید مهدی صادق در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست ـ عصر امروز 19 مهرـ کمیته صنعت کمیسون صنایع و معادن مجلس گفت: در نشست امروز موضوع مطالبات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مطرح و چگونگی وصول این مطالبات مورد بررسی حاضرین در نشست قرار گرفت.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بدهی‌های 2 شرکت بزرگ خودروسازی کشور به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران موضوع مهم نشست امروز کمیته صنایع بود.

وی میزان  بدهی خودروساز بزرگ کشور به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را در حدود 450 میلیارد تومان خواند و گفت: این حجم بالا از بدهی به این سازمان و عدم وصول آن تا به امروز در اجرای وظایف سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: اگر چه در نشست امروز مدیر عامل شرکت سایپا با رقم 320 میلیارد تومان بدهی به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران حضور نیافت ولی مباحث مهمی در این نشست مطرح شد و نمایندگان  دیدگاه‌های خود را برای حل این موضوع مطرح کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet