هدر اصلی
1390/07/19 18:38:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

هر گروهی از اصولگرایان نقاط قوت و ضعفی دارند

عضو جامعه اسلامی مهندسین معتقد است:عملکرد‌ چهره‌های سیاسی یک موضوع صفر و صد نیست و هر کدام از افراد نقاط ضعف و قوتی دارند.
هر گروهی از اصولگرایان نقاط قوت و ضعفی دارند عضو جامعه اسلامی مهندسین معتقد است:عملکرد‌ چهره‌های سیاسی یک موضوع صفر و صد نیست و هر کدام از افراد نقاط ضعف و قوتی دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/979.jpg هر,گروهی,از,اصولگرایان,نقاط,قوت,و,ضعفی,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حمید‌رضا فولاد‌گر نماینده اصفهان با بیان اینکه کمیته داوری پذیرفته بود که یک نفر از جبهه پایداری به کمیته 8+7 اضافه شود اما قرار بر این بود همزمان با این اقدام، دو نماینده آنها در جلسات گروه 8 نفره هم شرکت کنند، گفت: پذیرفتن دیگر شرط‌های جبهه پایداری عملی نیست. چراکه این اقدام به معنی حذف دیگر اضلاع اصولگرایی و این موضوعی است که آیت‌الله مهدوی‌کنی بارها اعلام کردند ما آن را نمی‌پذیریم.

عضو جامعه اسلامی مهندسین افزود:با تحقق شرط جبهه پایداری از این پس آنان باید درجلسات جبهه متحد شرکت کنند،اما اگر بخواهند به شرط‌گذاری‌های خود ادامه دهند،این روند قابل قبول نیست.
عضو فراکسیون اصولگرایان درباره دلیل هجمه به نمایندگان رئیس مجلس و شهردار تهران در 8+7 از سوی جبهه پایداری هم گفت:هرگروه و ضلعی از اصولگرایان نقاط قوت و ضعفی دارد و قطعاً نمره‌اش 20 نیست. اگر این گروه،به روش دوستان در ماجرای فتنه انتقاد دارند جبهه پایداری هم باید درباره حمایت بی‌چون‌ و چرایش از دولت که منجر به شکل‌گیری جریان انحرافی شد پاسخ دهند.
فولادگر با بیان اینکه برخی اعضای جبهه پایداری در مقاطع دیگر گرایش‌های دیگری داشتند،افزود:این دوستان در سال‌های گذشته در مقاطعی تحلیل‌های مواضع متفاوت از نیرو‌های انقلابی و ولایی داشتند. بنابراین اینگونه نیست که فکر کنیم نمره این جریان 20 است و فقط دیگران مشکل دارند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet