شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی تاکید کرد:

توطئه جدید آمریکا برای منحرف کردن افکار عمومی از قیام "وال‌استریت"

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد که آمریکایی‌ها با اتهام‌زنی علیه جمهوری اسلامی ایران قصد دارند که افکار عمومی را از قیام مردمی وال‌استریت منحرف کنند.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 09:33
توطئه جدید آمریکا برای منحرف کردن افکار عمومی از قیام "وال‌استریت" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد که آمریکایی‌ها با اتهام‌زنی علیه جمهوری اسلامی ایران قصد دارند که افکار عمومی را از قیام مردمی وال‌استریت منحرف کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/6595.jpg توطئه,جدید,آمریکا,برای,منحرف,کردن,افکار,عمومی,از,قیام,"وال‌استریت" Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و رئیس کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای مقامات آمریکا در مورد طراحی کشورمان برای ترور سفیر عربستان سعودی در آمریکا، به فارس گفت: بدون تردید این توطئه جدید آمریکایی - صهیونیستی است تا افکار عمومی را از بحرانی که اوباما در آن گرفتار شده منحرف کند.
وی افزود: امروز آمریکا شاهد قیامی مردمی به نام قیام وال‌استریت است که این قیام سیاست‌های خصمانه دولتمردان این کشور را هدف گرفته است لذا آمریکایی‌ها به دنبال منحرف کردن افکار عمومی از قیام وال‌استریت هستند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران هرگز چنین سیاستی نداشته که بخواهد افرادی را ترور کند بلکه کشورمان خود قربانی تروریست است لذا ادعای مقامات آمریکایی دروغ بزرگی بیش نیست.
بروجردی در پایان،طراحی جدید آمریکایی‌ها را شکست خورده عنوان کرد و گفت:‌آمریکایی‌ها نمی‌توانند به این شیوه قیام وال‌استریت را منحرف کنند.‌

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000