خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/20 10:02:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت پیشه:

موضوع منافقین به ابزار سیاسی برای اتحادیه اروپا تبدیل شده است

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس در واکنش به ایجاد سمت مشاوره‌ای در اتحادیه اروپا برای امور پادگان اشرف گفت:اتحادیه اروپا درصدد است امکاناتی را برای گروهک تروریستی منافقین فراهم کند تا آنها در محافل دیپلماتیک جای پا و امکان بروز و ظهور پیدا کنند.
موضوع منافقین به ابزار سیاسی برای اتحادیه اروپا تبدیل شده است رئیس کمیته روابط خارجی مجلس در واکنش به ایجاد سمت مشاوره‌ای در اتحادیه اروپا برای امور پادگان اشرف گفت:اتحادیه اروپا درصدد است امکاناتی را برای گروهک تروریستی منافقین فراهم کند تا آنها در محافل دیپلماتیک جای پا و امکان بروز و ظهور پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/4127.jpg موضوع,منافقین,به,ابزار,سیاسی,برای,اتحادیه,اروپا,تبدیل,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حشمت الله فلاحت پیشه درواکنش به اعطای سمت مشاوره ویژه به کاترین اشتون در امور پادگان اشرف گفت:موضوع منافقین به ابزار سیاسی برای اتحادیه اروپا تبدیل شده است.

نماینده مردم اسلام آباد غرب درمجلس شورای اسلامی افزود:اتحادیه اروپا و آمریکا زمانی براساس منافع خود منافقین را تجهیز کردند و به ترور درداخل کشور پرداختند و پس از آن آنها را وادار کردند تا بخشی از ایران را به تسخیر خود در آورند.

فلاحت پیشه با اعلام اینکه سیاست کشورهای غربی درقبال منافقین زیرسئوال مجامع بین المللی قرار دارد، به مهرتصریح کرد:اتحادیه اروپا بارها نام منافقین را در لیست گروه های تروریستی آورده و پس از مدتی حذف کرده است. این عملکرد موجب زیر سئوال رفتن مواضع اتحادیه اروپا در قبال گروهک تروریستی منافقین در میان مجامع بین المللی شده است.

وی با بیان اینکه اتحادیه اروپا گروهک تروریستی منافقین را دستمایه بازی سیاسی خویش قرار داده است، گفت: اتحادیه اروپا با ایجاد این سمت مشاوره ای برای اشتون قصد دارد امکانی را فراهم کند که منافقین در محافل دیپلماتیک جای پا و امکان بروز و ظهور پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر؛اتحادیه اروپا تصمیم گرفته است سمت مشاوره ویژه ای را برای کاترین اشتون در امور پادگان اشرف ایجاد کند.همچنین رئیس هیئت پارلمانی اروپا که به عراق سفر کرده است از ارائه طرحی برای انتقال ساکنان پادگان اشرف به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اعطای پناهندگی به آنها خبر داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet