روز مجلس
1390/07/20 10:09:56
سرویس صحن
/مخالف کلیات اصلاح آئین نامه داخلی مجلس/

کواکبیان: بعد نظارتی مجلس تقویت شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مخالفت با طرح اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی مجلس، گفت: مخالفت من با برخی از جزئیات این طرح است و بهتر است که بعد نظارتی مجلس تقویت شود.
کواکبیان: بعد نظارتی مجلس تقویت شود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در مخالفت با طرح اصلاح موادی از آئین‌نامه داخلی مجلس، گفت: مخالفت من با برخی از جزئیات این طرح است و بهتر است که بعد نظارتی مجلس تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/295.jpg کواکبیان:,بعد,نظارتی,مجلس,تقویت,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در مخالفت با گزارش کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی در مورد طرح اصلاحی از مواد آئین نامه داخلی مجلس، گفت: مخالفت من با برخی از جزئیات مواد در این طرح است.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعد نظارتی مجلس در آئین نامه به فراموشی سپرده شده است خواستار مشخص شدن جایگاه معاونت نظارت در هیات رئیسه شد.

وی با طرح این سوال که آیا نواب رئیس باید از اعضای هیئت رئیسه باشد یا نه، افزود: برخی از مواد در این طرح مورد مخالفت شورای نگهبان قرار می‌گیرد و می‌توان با ارائه پیشنهادهایی از این مهم جلوگیری کرد.

وی با اشاره به بندی از این گزارش مبنی بر جایگاه حقوق‌دانان در قوه قضائیه که به انتخاب نمایندگان مجلس انتخاب می‌شوند، گفت: من معتقدم پس از انتخاب آنان، نظارت بر آن‌ها باید تداوم داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به بندی دیگر از مفاد این طرح اشاره واضافه کرد: زمان گزارش تفریغ بودجه که بارها بر آن تأکید شده است متأسفانه توجهی به آن نمی‌شود و همواره با تأخیر به صحن علنی مجلس می‌رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet