هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
به منظور تامین نظر شورای نگهبان؛

مجلس لایحه عضویت دولت ایران در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی را اصلاح کرد

سرویس صحن
نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی را اصلاح کردند.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 10:06
مجلس لایحه عضویت دولت ایران در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی را اصلاح کرد نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی را اصلاح کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/6262.jpg مجلس,لایحه,عضویت,دولت,ایران,در,آژانس,جهانی,مبارزه,با,زورافزایی,را,اصلاح,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در جلسه علنی امروز چهارشنبه 20 مهر مجلس شورای اسلامی لایحه عضویت دولت ایران در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی را برای تامین نظر شورای نگهبان با 130 رای موافق و 10 رای ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در صحن اصلاح کردند.

به موجب ماده واحده این لایحه، به دولت اجازه داده می شود در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی به شرح اساسنامه پیوست عضویت یابد و نسبت به پرداخت حق عضویت مربوط اقدام نماید. تعیین و تغییر دستگاه اجرایی طرف عضویت برعهده دولت است.

براساس تبصره این ماده واحده در اجرای اساسنامه ضمیمه لایحه رعایت اصل 77 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران الزامی است.

پیش از این در ماده واحده این لایحه آمده بود: به دولت اجازه داده می شود در آژانس جهانی مبارزه با زورافزایی (دوپینگ) عضویت یابد و نسبت به پرداخت حق عضویت مربوط اقدام نماید. سازمان تربیت بدنی دستگاه اجرایی طرف عضویت است. 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000