خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/07/20 10:34:46
سرویس صحن
/مخالف کلیات اصلاح آیین‌‌نامه داخلی مجلس/

قاضی پور: امروز اولویت مجلس رسیدگی به موضوع اختلاس است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بحث همه جانبه و کامل ابتدای مجلس هشتم و اصلاحات آن را کافی دانست و افزود: این اصلاحات در این دوره زمانی با توجه به اولویت مجلس برای رسیدگی به موضوع اختلاس، ضرورتی ندارد.
قاضی پور: امروز اولویت مجلس رسیدگی به موضوع اختلاس است نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بحث همه جانبه و کامل ابتدای مجلس هشتم و اصلاحات آن را کافی دانست و افزود: این اصلاحات در این دوره زمانی با توجه به اولویت مجلس برای رسیدگی به موضوع اختلاس، ضرورتی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1175.jpg قاضی,پور:,امروز,اولویت,مجلس,رسیدگی,به,موضوع,اختلاس,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز صبح چهارشنبه 20 مهر در جریان بررسی لایحه اصلاح مواد آیین نامه در مخالفت با آن گفت: با توجه به اینکه بحث همه جانبه در ابتدای مجلس هشتم به همراه اصلاحات متعدد صورت گرفت طرح این اصلاحات ضرورتی ندارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد به تبصره 2 ماده 4 این طرح تاکید کرد: اینکه یک نماینده با 3 ساعت غیبت از کمیسیون خاصی اخراج شود غیرمنطقی و بی سابقه است و تناسبی بین غیبت و موضوع وجود ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی اولویت مجلس را رسیدگی به اختلاس قرن دانست و تصریح کرد: با وجود اینکه نقص‌هایی در آیین نامه وجود دارد که باید اصلاح شود اما امروز بحث اختلاس بزرگ قرن، نظارت مجلس بر عملکرد دولت به خصوص تولیدات وزارت نفت و درآمدهای کشور از اهمیت بیشتری برای رسیدگی برخوردار است.

قاضی پور بر لزوم دقت بیشتر مجلس در زمان تصویب بر قوانین تاکید و عنوان کرد: از آنجایی که ما هر روز قانون تصویب می کنیم و بعد اصلاح می کنیم وقتی برای نظارت نداریم. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet