هدر اصلی
1390/07/21 09:47:00
سرویس استان ها
حسنی:

مصوبات حوزه بهداشت و درمان شهرستان خنج اجرایی شوند

نماینده مردم لارستان در جلسه شورای بهداشتی- درمانی شهرستان خنج خواستار اجرایی شدن مصوبات حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان شد.
مصوبات حوزه بهداشت و درمان شهرستان خنج اجرایی شوند نماینده مردم لارستان در جلسه شورای بهداشتی- درمانی شهرستان خنج خواستار اجرایی شدن مصوبات حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10479.jpg مصوبات,حوزه,بهداشت,و,درمان,شهرستان,خنج,,اجرایی,شوند Icana

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، جلسه شورای بهداشتی درمانی شهرستان خنج  با حضور علی اصغر حسنی نماینده مردم شهرستان خنج  و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و معاونین، امام جمعه و اعضای شورای بهداشت شهرستان خنج برگزار شد.

علی اصغر حسنی در این نشست از تصویب 20 طرح بهداشتی درمانی و تامین اعتبار برای طرح‌های نیمه تمام در حوزه بهداشت و درمان شهرستان خنج خبر داد و افزود: اجرای طرح های مصوب شده نیازمند نگاه جدی مسئولان است تا مردم شهرستان خنج در حوزه بهداشت و درمان دغدغه نداشته باشند.

وی افزود: شهرستان خنج با بیش از 52 هزار نفر جمعیت دارای دو  مرکز درمانگاه شهری و 3 مرکز بهداشتی روستایی است.

وی تصریح کرد: موافقت با احداث ساختمان جدید بیمارستان 96 تختخوابی خنج و بیمارستان 20 تختخوابی ویژه بیماران روانی در این شهرستان از جمله مصوباتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از جذب اعتبار 50 میلیون تومان برای حوزه بهداشت و درمان شهرستان خنج خبر داد و افزود: این اعتبار در راستای بهبود وضعیت خدمات درمانی شهرستان خنج تامین شده است و قرار است 200 میلیون تومان از محل دو درصد نفت و گاز جهت ساخت و تجهیز شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنج اختصاص یابد.

وی تکمیل ساختمان مرکز بهداشتی و درمانی روستای کورده ، ساخت پایگاه اورژانس در بخش محمله و روستای سبف آباد بخش مرکزی شهرستان خنج ، ساخت خانه بهداشت در روستا‌های بیغرد و کورده را خواستار شد و افزود: برخی از این طرح با توجه به مصوب شدن متاسفانه هنوز اجرایی نشده است و با پیگیری های انجام شده امیدوار هستیم مسئولین در راستای تکمیل و اجرای این پروژه ها موفق عمل کنند.

حسنی عضو کمیسیون بهداشت خانه ملت با پیشناد اینکه بیمارستان‌های جنوبی فارس به صورت تخصصی اداره شوند اظهار داشت: در شهرهای جنوبی استان فارس مانند گراش، خنج ، لار ، بیرم و اوز بیمارستان های با قابلیت بالا وجود دارند که با راه اندازی چند بخش تخصصی و فوق تخصصی در این مراکز درمانی می توان جنوب فارس  و استان های همجوار را تحت پوشش خدمات درمانی قرار داد. /

 

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet