روز مجلس
1390/07/22 09:12:00
سرویس استان ها
حسنی:

مرکز بهداشتی و درمانی عمادده شبانه روزی شد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از ارتقاء مرکز بهداشت و درمانی شهر عمادده به درمانگاه شبانه روزی خبر داد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده و همکاری خیرین، وزارت بهداشت و درمان مجوز راه اندازی مرکز شبانه روزی را در شهر عمادده بخش صحرای باغ صادر کرده‌است.
مرکز بهداشتی و درمانی عمادده شبانه روزی شد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از ارتقاء مرکز بهداشت و درمانی شهر عمادده به درمانگاه شبانه روزی خبر داد و افزود: با پیگیری‌های انجام شده و همکاری خیرین، وزارت بهداشت و درمان مجوز راه اندازی مرکز شبانه روزی را در شهر عمادده بخش صحرای باغ صادر کرده‌است. https://cdn.icana.ir/d/019/1494.jpg مرکز,بهداشتی,و,درمانی,عمادده,شبانه,روزی,شد Icana

علی اصغر حسنی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت ضمن بیان این خبر افزود: این مرکز شبانه روزی در آینده نزدیک و با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح می‌شود.

نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: ارتقاء مرکز بهداشت و درمان عمادده به مرکز شبانه روزی در راستای ارتقاء خدمات رسانی بهتر به مردم بخش صحرای باغ و شهر عمادده بوده‌است و این مرکز برای ارائه خدمات مطلوب به مردم این منطقه به بهترین کیفیت ارتقاء خواهد یافت.

وی بر توسعه بهداشتی و درمانی مناطق محروم تاکید کرد و گفت: محرومیت‌زدایی از مناطق محروم در مجلس و  دولت به طور جدی پیگیری می‌شود و وزارت بهداشت در این راستا موفق عمل کرده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، شبانه روزی کردن مراکز بهداشتی و درمانی را یکی از برنامه‌های وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت: مراکز بهداشتی و درمانی که قابلیت ارتقاء داشته باشند به صورت شبانه روزی به مردم خدمات ارائه می‌کنند.

این نماینده درمانگاه  شبانه روزی عمادده در رشته های مختلف،اختصاص نیروهای متخصص،تامین دارو و موارد مورد نیازرا از مسئولان امر خواستار شد.

وی افزود: افتتاح این مرکز خدمات درمانی، فرصتی است تا خالصانه خدمت خود را به مردمارزانی داریم و ارائه خدمات مطلوب به مردم مناطق محروم یکی از مهم ترین وظایف مسئولان است.

وی به گام‌های برداشته شده دربخش درمان در راستای تامین وارتقاء سلامت مردم لارستان اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های به عمل آمده و دستور وزیر بهداشت و درمان و بررسی آن در وزارتخانه به زودی مجوز راه‌اندازی مرکز بهداشتی درمانی روستای هرم از توابع بخش جویم، روستای بالاده از توابع بخش بیرم و روستای خلور از توابع بخش صحرای باغ صادر خواهد شد.

حسنی همچنین از پیگیری اختصاص یک دستگاه آمبولانس به مرکز بهداشتی درمانی روستای درز و سایبان خبر داد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet