روز مجلس
1390/07/20 10:49:49
سرویس صحن
جدگال در نطق میان دستور خواستار شد؛

جلسات تعاملی قوای سه گانه برای حل مشکلات کشورادامه یابد

عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس ضمن تقدیر از برگزاری جلسه قوای سه‌گانه خواستار تداوم این جلسات تعملی برای حل و فصل مشکلات کشور شد.
جلسات تعاملی قوای سه گانه برای حل مشکلات کشورادامه یابد عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس ضمن تقدیر از برگزاری جلسه قوای سه‌گانه خواستار تداوم این جلسات تعملی برای حل و فصل مشکلات کشور شد. https://cdn.icana.ir/d/019/587.jpg جلسات,تعاملی,قوای,سه,گانه,برای,حل,مشکلات,کشورادامه,یابد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یعقوب جدگال در نشست علنی امروز مجلس در نطق میان‌دستور خود خواستار تحقق منویات رهبری در رابطه با مبارزه با مفسدان اقتصادی شد و گفت: مجلس در راس امور است و مجلس است که در وظیفه مهم نظارت و قانون‌گذارری را برعهده دارد بنابراین باید هرچه سریعتر دست عاملان اختلاس 3هزار میلیاردی اخیر را قطع کرد و نباید این ماجرا را بیشتر از این کش داد.

نماینده مردم چابهار، ‌کنارک و نیک‌شهر در مجلس شورای اسلامی همچنین از برگزاری جلسات تعاملی قوای سه‌گانه تقدیر کرد و خواستارتداوم این جلسات برای حل و فصل مشکلات کشور شد.

این عضو کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس تقدیراز مواضع نظام جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مردم فلسطین گفت: حرکت و ایستادگی نظام جمهوری اسلامی ایران موجب بیداری اسلامی در کشورهای عربی شد.

جدگال درادامه نطق خود به بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخت و گفت: راه ترانزیتی چابهار هنوزمشکلاتی دارد که دل مردم را می‌آزارد، راه ترانزیتی نیک‌شهر و چابهارنیز  نیاز به بازسازی دارد و اعتباری که به آن تخصیصی یافته بسیاراندک است.

وی همچنین از وزیر آموزش و پرورش خواست تا مراکز تربیت معلم را هرچه سریعتر احیاء و تکلیف تحصیل کرده‌گان تربیت معلم را مشخص کند.

این نماینده مجلس خواستار رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان کشور شد و از مسئولان خواست به سید و صیادی رونق بخشند و راه حل لازم برای مبارزه با پدیده شوم دزدان دریایی را پیدا کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet