هفته دفاع مقدس
1390/07/20 11:37:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

اهداف آمریکایی ها از اتهام بمب گذاری ایجاد انحراف خبری است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اتهام بمب گذاری آمریکایی ها به ایران تاکید کرد:این اقدام آمریکایی ها برای انحراف افکار عمومی از تحولات منطقه و درون آمریکا است.
اهداف آمریکایی ها از اتهام بمب گذاری ایجاد انحراف خبری است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اتهام بمب گذاری آمریکایی ها به ایران تاکید کرد:این اقدام آمریکایی ها برای انحراف افکار عمومی از تحولات منطقه و درون آمریکا است. https://cdn.icana.ir/d/019/2465.jpg اهداف,آمریکایی,ها,از,اتهام,بمب,گذاری,ایجاد,انحراف,خبری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌ 'کاظم جلالی' به ایرنا گفت:این اتهام جدید آمریکایی ها به ایران یک بازی جدید است که آمریکایی ها پس از ناکامی در داخل منطقه و پیروزی انقلاب های ضد مزدوران آمریکایی در داخل منطقه و شمال آفریقا به آن دست زده اند.
نماینده مردم شاهرود درمجلس هشتم اهداف آمریکایی ها از چنین اقدامی را ایجاد انحراف خبری اعلام کرد و افزود:آنها می خواهند این موج خبری که الان در نتیجه انقلاب های منطقه در دنیا ایجاد شده را تحت الشعاع قرار دهند .
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراضات مردمی درآمریکا گفت:هدف دیگر آمریکایی ها از چنین اتهامی این است که می خواهند موج خبری حاصل از این اعتراضات را بشکنند و با فضاسازی و دشمن سازی که از انتشار چنین اخبار کذبی ایجاد می کنند فضای درون کشور خود را امنیتی کنند.
جلالی افزود:آمریکایی ها قصد دارند در فضای امنیتی نوعی همگرایی ایجاد کنند و درچنین فضای امنیتی هرنوع صدای اعتراضی را منکوب کنند.
وی قصد دیگر آمریکایی ها را از انتشار چنین اخبار کذبی سرپوش گذاشتن به جنایات انجام شده در کشورهای بحرین، یمن و لیبی اعلام کرد و ادامه داد:ازاین خط خبری چیز جدید نصیب آمریکایی ها نخواهد شد؛چرا که قبلا هم از این کارها کرده اند .
نماینده شاهرود درمجلس هشتم به آمریکایی ها توصیه کرد بهتر است بجای ایجاد چنین موج های خبری به مشکلات درونی خود بپردازند و مالیات مردم این کشور را بجای هزینه کردن در جنگ ها صرف خود مردم بکنند و از حمایت حکومت های دیکتاتوری دست بردارند .
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet