سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی در واکنش به اتهام زنی آمریکا علیه ایران:

آمریکا به دنبال انحراف افکار عمومی جهان است

سرویس بین الملل
رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اظهارات مقامات آمریکا مبنی بر دخالت تهران در طراحی ترور سفیر عربستان در آمریکا و بمب گذاری در سفارت اسرائیل را طراحی ناشیانه سیاسی- تبلیغاتی آمریکا عنوان کرد.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 11:28
آمریکا به دنبال انحراف افکار عمومی جهان است رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس اظهارات مقامات آمریکا مبنی بر دخالت تهران در طراحی ترور سفیر عربستان در آمریکا و بمب گذاری در سفارت اسرائیل را طراحی ناشیانه سیاسی- تبلیغاتی آمریکا عنوان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/4553.jpg آمریکا,به,دنبال,انحراف,افکار,عمومی,جهان,است Icana

"علاء­الدین بروجردی" در گفت وگو با خبرنگار بین­ الملل خبرگزاری خانه ملت، با بیان این­که این اقدام آمریکا با هدف فریب افکار عمومی است گفت : مقامات آمریکا درصدند با طرح چنین موضوعاتی افکار عمومی جامعه جهانی و جامعه آمریکا را از بحران وال استریت منحرف کنند.

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی،‌ با اشاره به ناتوانی های دولت اوباما افزود: به دنبال نارضایتی گسترده و شدید ملت آمریکا مقامات این کشور در صدد بر آمدند تا با طراحی موضوعی که برای مردم از جاذبه برخوردار باشد افکارعمومی را از مشکلات عدیده کشور خود به سمت دیگری سوق دهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، این گونه اظهارات را فاقد ارزش خواند و تاکید کرد: طرح چنین موضوعات بی اساسی تاثیری بر موقعیت و جایگاه ایران برتر ایران در سطح منطقه و جهان نخواهد گذاشت.

دولت آمریکا که درپی اعتراضات گسترده مردمی در بیش از هزار شهر، اکنون در بدترین وضعیت خود قرار دارد، در تلاش برای گمراه کردن جهانیان از این تحرکات مردمی به جوسازی علیه ایران روی آورده و در اظهار نظری عجیب مدعی دست داشتن تهران در تلاش برای ترور سفیر عربستان در واشنگتن شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000