سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عباسی با اشاره به تعطیلی روز پنجشنبه مدارس ابتدایی:

کاهش یک روز درسی نباید لطمه‌ای به روند تحصیلی دانش‌آموزان وارد کند

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کاهش یک روز درسی دانش آموزان مستلزم آن بود که این تغییر لطمه‌ای به روند تحصیلی آنها وارد نکند و این کاهش در سایر روزهای هفته جبران شود که چنین مساله‌ای در برنامه درسی آنها لحاظ شده است.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 11:37
کاهش یک روز درسی نباید لطمه‌ای به روند تحصیلی دانش‌آموزان وارد کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کاهش یک روز درسی دانش آموزان مستلزم آن بود که این تغییر لطمه‌ای به روند تحصیلی آنها وارد نکند و این کاهش در سایر روزهای هفته جبران شود که چنین مساله‌ای در برنامه درسی آنها لحاظ شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/6387.jpg کاهش,یک,روز,درسی,نباید,لطمه‌ای,به,روند,تحصیلی,دانش‌آموزان,وارد,کند Icana

اسدالله عباسی در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت: تعطیلی پنج شنبه مدارس ابتدایی طرح بسیار خوبی است و کمیسیون آموزش نیز نظر موافق خود را در این باره اعلام کرده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بعضی از نکات در خصوص این طرح وجود دارد که کمیسیون و وزارت آموزش و پرورش بررسی‌های کارشناسانه پیرامون آن انجام دادند و با نشست‌های مشترک با حضور وزیر و کارشناسانبه این مسائل پرداختند و در نهایت به اجماع نظر رسیدند.

عباسی گفت: در بیشتر کشورهای دنیا دانش آموزان در روزهای پیش از تعطیلی آخر هفته، تعطیل هستند اما آنچه مسلم است این دانش‌آموزان در طول پنج روز دیگر هفته ساعات درسی بیشتری دارند.

وی افزود: کاهش یک روز درسی دانش آموزان مستلزم آن بود که این تغییر لطمه‌ای به روند تحصیلی آنها وارد نکند و این کاهش در سایر روزهای هفته جبران شود که چینین مساله‌ای در برنامه درسی آنها لحاظ شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون با کلیات طرح تعطیلی روز پنجشنبه مدارس ابتدایی خبر داد و بیان داشت: این طرح جزء ساماندهی نظام آموزشی کشور محسوب می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000