روز مجلس
1390/07/20 11:31:31
سرویس صحن
بشیری در نطق میان دستور:

آمریکا می‌خواهد بین ایران و عربستان تفرقه بیندازد و حکومت کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادعای آمریکا مبنی بر ترور سفیر عربستان در واشنگتن از سوی ایران سیاست زنگ زده تفرقه بینداز و حکومت کن دانست و گفت: عربستان مراقب باشد تا در دام آمریکا گرفتار نشود.
آمریکا می‌خواهد بین ایران و عربستان تفرقه بیندازد و حکومت کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادعای آمریکا مبنی بر ترور سفیر عربستان در واشنگتن از سوی ایران سیاست زنگ زده تفرقه بینداز و حکومت کن دانست و گفت: عربستان مراقب باشد تا در دام آمریکا گرفتار نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/9423.jpg آمریکا,می‌خواهد,بین,ایران,و,عربستان,تفرقه,بیندازد,و,حکومت,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرهاد بشیری در نشست علنی امروز مجلس در نطق میان دستور خود گفت: امروز روز ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی است و انتظار می‌رود در این خصوص ابتدا فرهنگ‌سازی شود و دوم تمهیداتی برای مقابله بلایای طبیعی پیش‌بینی شود.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این که بیداری اسلامی سراسر منطقه را فرا گرفته و بساط ستمگری ستمگران را برچیده است، گفت: آمریکا به دنبال سیاست زنگ زده تفرقه بینداز و حکومت کن هستند و اخیرا در همین راستا موضوع جدیدی را انداخته و گفته یک نفر از ایران می‌خواسته سفیر عربستان را در واشنگتن ترور کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از مسئولین عربستان انتظار می‌رود چشمان خود را نسبت به قضایا باز کند و در دام آمریکا گرفتار نشود، آمریکا باید بداند سعادت دنیا و آخرت آنها در توجه به اسلام و امام شهدا و مقام معظم رهبری است.

بشیری در ادامه نطق خود از قوه قضائیه خواست تا با دقت و سرعت موضوع اختلاس را بررسی کند و تمامی مجرمان را از هم طیف و گروهی که هستند به جزای اعمالشان برسانند.

وی همچنین به بیان مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداخت و گفت: از وزیر مخابرات می‌خواهم با توجه به مصوبات متعدد هیات دولت از شرکت مخابرات تهران بخواهند طی چند روز آینده نسبت به اجرای مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و فناوری اطلاعات برای یکسان نمودن کد تلفن‌های ثابت پاکدشت و استان تهران اقدام نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet