سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طاهرخانی:

وجود مدارس فاقد استاندارد زیبنده ایران اسلامی‌ نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضوکمیسیون آموزش و پرورش تاکید کرد:آموزش و پرورش نخست باید به ریشه کن کردن مدارس کپری اقدام کند و بعد ساخت استخر را در دستورکار خود قرار دهد.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 11:27
وجود مدارس فاقد استاندارد زیبنده ایران اسلامی‌ نیست عضوکمیسیون آموزش و پرورش تاکید کرد:آموزش و پرورش نخست باید به ریشه کن کردن مدارس کپری اقدام کند و بعد ساخت استخر را در دستورکار خود قرار دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/313.jpg وجود,مدارس,فاقد,استاندارد,زیبنده,ایران,اسلامی‌,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت:با وجود مدارس کپری باید برای آموزش و پرورش تاسف خورد.

"امیر طاهرخانی "خواستار پاسخگویی وزارت آموزش و پرورش در مورد وجود مدارس کپری در کشور شد و گفت:در قرن حاضر که شاهد تکنولوژی‌های پیشرفته هستیم وجود مدارس فاقد استاندارد در کشور زیبنده انقلاب اسلامی‌نیست و این وزارتخانه باید توضیح دهد علت پا برجایی این مدارس درکشور چیست.
وی افزود:ا نقلاب اسلامی‌ انقلاب محرومین بود از همین رو رسیدگی به مناطق محروم باید محور اصلی اقدامات مسوولان باشد.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس،وضعیت مدارس را در برخی مناطق رضایت بخش ندانست و افزود:براساس مشاهداتی که داشتم حتی درتهران هم مدارس محروم به چشم می‌خورد.

طاهرخانی باتاکید بر اینکه وزارت اموزش و پرورش باید مناطق محروم را دراولویت برنامه‌های خودقراردهد تا محرومیت از بین برود افزود:البته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس چنانچه مشکلی در این زمینه ببیند بلافاصله به وزارت آموزش و پرورش تذکر می‌دهد تا نسبت به برطرف کردن آن اقدام کند.
وی یادآور شد:در سفری که به قشم داشتیم شاهد برگزاری کلاس‌های مدرسه استثنایی داخل کیوسک در بدترین وضعیت بودیم که با پیگیری کمیسیون مدرسه ای برای این دانش‌آموزان ساخته شد.

این عضوکمیسیون آموزش و پرورش درمورد برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش مبنی بر ساخت استخر و اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای آموزش شنا دانش آموزان دوره سوم ابتدایی گفت:آموزش و پرورش نخست باید به ریشه کن کردن مدارس کپری اقدام کند و بعد ساخت استخر رادر دستورکار خود قرار دهد.
طاهرخانی بابیان اینکه خانواده‌ها ترجیح می دهند فرزندانشان دربهترین مدارس تحصیل کنند،افزود:البته وزارت آموزش وپرورش می‌تواند ضمن توجه به مناطق محروم سرمایه‌گذاری‌هایی درزمینه ساخت سالن‌های ورزشی همراه بااستخرداشته باشد تا به سمت استاندارد سازی مدارس پیش برویم.

به گفته وی؛وضع به گونه‌ایست که حتی مدارس بخش خصوصی هم ازاستانداردهای لازم برخوردارنیستند.
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000