هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده سراب درمجلس:

برخی تبلیغات انتخاباتی را آغاز کرده‌اند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:برخی افراد برای اینکه به مجلس راه پیدا کنند بر خلاف قانون مدت‌ها است که فعالیت انتخابی خود را آغاز کرده‌اند.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 11:36
برخی تبلیغات انتخاباتی را آغاز کرده‌اند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:برخی افراد برای اینکه به مجلس راه پیدا کنند بر خلاف قانون مدت‌ها است که فعالیت انتخابی خود را آغاز کرده‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/1506.jpg برخی,تبلیغات,انتخاباتی,را,آغاز,کرده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نماینده سراب درمجلس شورای اسلامی گفت:فعالیت برخی افراد که متصل به جریان خاص هستند مدت‌ها است که آغاز شده است.
مجید نصیرپور به ایلنا،اظهار داشت:برخی افراد برای اینکه به مجلس راه پیدا کنند بر خلاف قانون مدت‌ها است که فعالیت انتخابی خود را آغاز کرده‌اند.
نصیرپور ادامه داد:شواهد نیز حاکی از آن است که این افراد با جریان انحرافی بی‌ارتباط نیستند.
وی افزود:حتی برخی ازافراد دردستگاه‌های دولتی هم اکنون مشغول فعالیت تبلیغاتی هستند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه ما به عنوان نمایندگان مجلس در حیطه وظایفمان نیست که به این افراد تذکر دهیم و باید شورای نگهبان در این خصوص وارد عمل شود اما متاسفانه تا کنون اقدامی انجام نداده است.
وی درپایان خاطرنشان کرد:از سوی دیگر باید دید ریشه‌های این افراد به کجا متصل است که اینگونه آزادانه تبلیغات انتخاباتی زود هنگام می‌کنند و کسی هم جلوی آن‌ها را نمی‌گیرد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000