روز مجلس
1390/07/20 11:36:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده سراب درمجلس:

برخی تبلیغات انتخاباتی را آغاز کرده‌اند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:برخی افراد برای اینکه به مجلس راه پیدا کنند بر خلاف قانون مدت‌ها است که فعالیت انتخابی خود را آغاز کرده‌اند.
برخی تبلیغات انتخاباتی را آغاز کرده‌اند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد:برخی افراد برای اینکه به مجلس راه پیدا کنند بر خلاف قانون مدت‌ها است که فعالیت انتخابی خود را آغاز کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/1506.jpg برخی,تبلیغات,انتخاباتی,را,آغاز,کرده‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نماینده سراب درمجلس شورای اسلامی گفت:فعالیت برخی افراد که متصل به جریان خاص هستند مدت‌ها است که آغاز شده است.
مجید نصیرپور به ایلنا،اظهار داشت:برخی افراد برای اینکه به مجلس راه پیدا کنند بر خلاف قانون مدت‌ها است که فعالیت انتخابی خود را آغاز کرده‌اند.
نصیرپور ادامه داد:شواهد نیز حاکی از آن است که این افراد با جریان انحرافی بی‌ارتباط نیستند.
وی افزود:حتی برخی ازافراد دردستگاه‌های دولتی هم اکنون مشغول فعالیت تبلیغاتی هستند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:متاسفانه ما به عنوان نمایندگان مجلس در حیطه وظایفمان نیست که به این افراد تذکر دهیم و باید شورای نگهبان در این خصوص وارد عمل شود اما متاسفانه تا کنون اقدامی انجام نداده است.
وی درپایان خاطرنشان کرد:از سوی دیگر باید دید ریشه‌های این افراد به کجا متصل است که اینگونه آزادانه تبلیغات انتخاباتی زود هنگام می‌کنند و کسی هم جلوی آن‌ها را نمی‌گیرد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet