هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غضنفرآبادی:

تحریم مقامات آمریکایی هفته آینده در کمیسیون قضایی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت:طرح تحریم مقامات آمریکایی که به این کمیسیون ارجاع داده شده، هفته آتی مورد بررسی قرار می گیرد.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 11:48
تحریم مقامات آمریکایی هفته آینده در کمیسیون قضایی نایب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس گفت:طرح تحریم مقامات آمریکایی که به این کمیسیون ارجاع داده شده، هفته آتی مورد بررسی قرار می گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg تحریم,مقامات,آمریکایی,هفته,آینده,در,کمیسیون,قضایی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موسی غضنفرآبادی نماینده بم درمجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم جدید تعدادی ازمقامات ایرانی توسط اتحادیه اروپا گفت:طرح تحریم مقامات آمریکایی که به این کمیسیون ارجاع داده شده است هفته آتی در کمیسیون قضائی رسیدگی می شود.

وی درخصوص  بررسی پرونده اختلاس 3 هزار میلیاردی دراین کمیسیون به باشگاه خبرنگاران گفت:قبل از تعطیلات مجلس، یکی ازاعضای هیئت مدیره بانک ملی درکمیسیون حاضر شد و دراین مورد گزارشاتی  را در اختیار نمایندگان گذاشت و بعد ازآن کمیسیون جلسه دیگری دراین خصوص نداشته است.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی درخصوص لایحه ممنوعیت تامین مالی تروریسم گفت:این لایحه از دستور کار کمیسیون خارج شده ،چرا که به نظر نمایندگان طرح این موضوع فعلا مناسب نیست.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000