سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیات مقدم در تذکر شفاهی:

غیربومی‌ها را جایگزین جوانان بومی ماهشهر نکنید

سرویس صحن
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تذکری شفاهی خواستار رسیدگی به وضعیت اشتغال مردم بومی ماهشهر و کارکنان پتروشیمی بندر ماهشهر و همچنین اجرای صحیح طرح پزشک خانواده در هندیجان شد.
چهارشنبه 20 مهر 1390 ساعت 12:24
غیربومی‌ها را جایگزین جوانان بومی ماهشهر نکنید عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تذکری شفاهی خواستار رسیدگی به وضعیت اشتغال مردم بومی ماهشهر و کارکنان پتروشیمی بندر ماهشهر و همچنین اجرای صحیح طرح پزشک خانواده در هندیجان شد. http://cdn.icana.ir/d/019/9709.jpg غیربومی‌ها,را,جایگزین,جوانان,بومی,ماهشهر,نکنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، خلیل حیات مقدم در پایان جلسه علنی امروز مجلس در تذکری شفاهی در اعتراض به تصرف پست‌های مدیریتی و اشتغال گسترده مشاغل در ماهشهر توسط مردم غیربومی گفت: ما 2 میلیون 500 هزار شغل را نمی خواهیم جوانان ماهشهر را ازکارشان اخراج نکنید و غیربومی‌ها را جایگزین آنها کنید.

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: چند ماه است حق و حقوق کارگران پتروشیمی بندر ماهشهر را پرداخت نکرده‌اند و آقای قاسمی (وزیر نفت) قول داده بود هم حق و حقوق آنها را بدهد و هم فکری در مورد وضعیت نابسامان اشتغال و مزایای آنها کند اما نه تنها حق و حقوق آنها را پرداخت نکردند بلکه با جو پلیسی و با گارد پتروشیمی به آنها جواب دادند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در ادامه تذکر شفاهی خود از نحوه اجرای طرح پزشک خانواده در شهر هندیجان انتقاد کرد و گفت: این طرح در هندیجان ضایع کردن حقوق بیمار است زیرا یک دفترچه با چند برگ در اختیار بیماران قرار داده‌اند و یک نفر را در محلی مستقر کرده‌اند که از 10 تا 12 در مطب حضور دارد و بعد معلوم نیست کجا می‌رود.

وی گفت: طرح پزشک خانواده یعنی بیمار در هر زمان که خواست پزشک باید در کنار او حاضرشود اما این نحوه اجرا خلاف این طرح است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000